Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy lehet valakire rontást...

Hímer Júlia kérdése:

Hogy lehet valakire rontást tenni és foglalkozik-e még valaki ilyennel? Rontást szeretnék rakatni egy emberre aki hatalmas fájdalmat okozott nekem november 24-én! Elgázolt valakimet és elvette a boldogságom nem ér az életem semmi nélküle!

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy érje akkora fájdalom mint engem, hogy szenvedjen mert meg se bánta !!! Megállás nélkül lassítás nélkül tovább hajtott semmilyen büntetést nem kapott meg akarom büntetni!!!! KÉREM VALAKI SEGÍTSEN!!!! Köszönöm!
2011. dec. 5. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
üsd el te a szerettét
2011. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shai-Hulud ***** válasza:

"Áá ádáz sátán szerzeménye megjött a jó Biri néne!"

"Pók keresztje, darázs szíve, segíts rajta varázsige!"

"Elragad a seprű nyéle itt megy a jó Biri néne"

http://www.youtube.com/watch?v=2KdG613tZpw


RONTÁS csak a mesékben (és a babonás emberek tudatában) létezik.


Pedro

2011. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! El vagyok keseredve én azt hittem van ilyen.... és nem csak a mesékben, filmekben, de megtalálom a módját, hogy ne maradjon büntetlenül, addig nem nyugszik meg a lelkem!
2011. dec. 5. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
rontás tényleg nem létezik, de nincs is szükséged rá... a sors elintézi helyetted, ne aggódj... mindenki azt kapja vissza, amit megérdemel, ő is meg fogja kapni a magáét
2011. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
LÉTEZIK!!!csak igen kétélű fegyver.ha nem hozzáértő végzi,akkor nagy bajt is okozhat.Magyaroszágon max.6 ember van,aki valóban ért hozzá.elég drága dolog,de fizetni természetesen csak az elvégzett "munka"után kell.akkor viszont mindenféleképpen!
2011. dec. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkább bocsáss meg neki, ő majd megkapja a sorstól amit veled tett. A gyűlölet nem vezet sehová, az átok meg olyan mint a bumeráng vissza üt rád
2011. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shai-Hulud ***** válasza:

#5

És BIZONYÍTANI is lehet, hogy a hasonló "beavatkozásnak" ténylegesen is van hatása? Mert ha nem, akkor megintcsak marad a HIT... :-)


Ugye nem kell mondanom, hogy ha az ilyen dolgok működnének, akkor ezt a tudomány ŐRÜLT ERŐVEL kutatná - hiszen gondold el, ez lenne az új csodafegyver...


Pedro

2011. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, de nagyon hiányzik....

De kéne ez a csodafegyver nagyon!!!!!!

2011. dec. 7. 09:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Létezik rontás.

De ne tetess rá, mert háromszorosan kapod vissza.

Lehet, hogy még valakid meghal.

Visszaszáll rád, úgyhogy ne csináld!

2011. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez sem ér semmit!!! Amúgy én érzem, hogy nem ez volt az első Őt szerettem a legjobban így, hogy elment már a szerencsém is ettől kezdve csak rossz jöhet!!!!Köszönöm, hogy írtál!
2011. dec. 9. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!