Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi ez? Vetélés? November...

Most mi ez? Vetélés? November 23-án volt pé-m. Voltunk is együtt a párommal. Azóta nem jött meg. Tesztet még nem vettünk, de már kezdtünk örülni. Dec 24-én este hatalmas fájdalom kezdődött mintha hasba szúrnának.

Figyelt kérdés
kevés pecsételő vér.Ma már semmi vér viszont valami hosszúkás fehér bőrszerű képződmény amibe mintha ér csík lett volna.azóta a fájdalom tompult időnként elmúlik.ez mi lehet?
2008. dec. 25. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát először is: akkor van teszteredmény vagy nincs? ha nincs csinálj egyet. Akármilyen eredményt mutat el kell menned orvoshoz. ha terhes vagy azért ha nem azért. Hogy ez mi lehet arra szerintem csak a doki tud válaszolni.
2008. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nincs teszt eredmény.A két ünnep közé terveztük a megvételt.Dokihoz csak hétfőn tudok menni és szándékom is.szeretnénk nagyon babát és már reménykedtünk hogy sikerült.ez most megrémített ilyet még soha nem éltem át.
2008. dec. 25. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Mindenképp csináljatok tesztet.Nehogy méhenkivüli terhesség legyen.Az komoly dolog.Reméljük babás vagy.Majd ird meg az eredményt.

Kellemes ünnepeket...

2008. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vetélés erős görcsökkel és sok vérzéssel jár, nem pecsételő vérzéssel, ez tuti nem az volt. Viszont egy tesztet tényleg csinálnod kellene. Sok sikert!
2008. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A doki hétfőn tud fogadni.Az erős görcsök megvannak.Ha befejezetlen a vetélés az nem jár rengeteg vérrel ennek már utána néztem.Hétfőtől hamarabb már nem leszek okosabb.:-(

Holnap pedig veszem a tesztet biztos ami biztos.

2008. dec. 26. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény???
2008. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A teszt negatív.holnap már fogad a dokim.azt mondta többet csak akkor tud mondani ha megvizsgál.akármi történhetett.a doki után még jelentkezem.

köszönöm a válaszokat

2008. dec. 28. 11:03
 8/9 A kérdező kommentje:

Baba volt.sajnos angyal lett.:-(

A méhem sem tisztult le ezért nem volt vérzés.Holnap kell befeküdnöm.túl lehet ezen lenni épp ésszel?

2008. dec. 29. 18:46
 9/9 anonim válasza:
Azt nem tudom de fogadd őszinte részvétem.
2012. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!