Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az inga mennyire megbizható?

Az inga mennyire megbizható?

Figyelt kérdés

régóta érzek valamit./ide nem szeretném leirni/ ingáztam,és nagyon sok,és konkrét választ kaptam. dátumokat és neveket is. aki ebben profi,az segitene,h jók-e az útmutatások?


többször nekifutottamk ugyanannak a témánaki,a válaszok ugyanazok. lehet h én befojásolom-olvastam h sokan igy vélekednek-de voltak olyan kérdések amikre én másmilyen választ "vártam" volna.


2012. jan. 9. 00:09
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint: befolyásolom
2012. jan. 9. 00:11
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Az ingának itt olvashatsz utána: [link] Megfelelő peremfeltételek esetén teljesen megbízható.
2012. jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért kell trollkodni? te nyilván nagyon viccesnek hiszed magad,de képzeld van aki ebben hisz és fontos lenne neki ha értelmes választ kapna
2012. jan. 9. 00:57
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Az ingára való ráhagyatkozással óvatosan kell bánni. Ingát valóban nem mi irányítjuk. Sajnos, egyre több olyan inga van, amelyet nem boldogító erők irányítanak. Ennek legfőbb oka az, hogy sokan úgy nyíltak ki a szellemvilág felé, ahogyan nem szabadna kinyílniuk. Aki a szellemvilággal kapcsolatba akar kerülni, annak benső, mély imában előbb át kell adnia magát NEKI, JÉZUSNAK! Aki ezt elmulasztja, az kiteszi magát olyan ártó, megtévesztő erőknek, akiket csak már későn lehet egyértelműsíteni, leleplezni. Normális körülmények között az inga a tudattalan világ jelzőkészüléke, s mint ilyen, tud pozitív információkat adni olyan dolgokról, amelyeket a tudati szint nem érhet el. Mivel sokan nemcsak ilyesmire akarják használni az ingát, így olyan erőnek adják át a kormányzást, akinek benső világáról nincs biztos ismeretük. Az inga önmagában nem képes úgy Rá hagyatkozni, hogy általa bárkit is tévedhetetlenül vezetni tudna. Erre a lelkiismeret való. Az inga, mivel külső és benső sugárzásokra, rezgésekre reagál, azért ki van téve olyan zavaró erőknek, melyek éppen nem a szeretet és szeretés irányát kívánják követni. Ezért e téren igen nagy a bizonytalansági tényező. Ő sohasem lehet egy inga mozgásának feltétlen ura. Ezért ott mindig megvan a tévedés veszélye, mely csak megfelelő kontroll által csökkenthető. Vegyük tudomásul: nincs csalhatatlan ingázó, csupán többé-kevésbé tévedő ingázó van. Használhatjuk tehát nyugodtan az ingát, de az általa kapott információkat más úton is meg kell próbálni mérlegelni. Nem szabad feltétel nélkül semmiféle ingában bízni! Benne kell bízni! Valamikor két fegyvert adott a kezünkbe: legyetek okosak, mint a kígyó, és óvakodjatok az emberektől (Máté 10;16-17). Ma ezt mondja: óvakodjatok a szellemektől mindaddig, míg angyalaitokkal nem biztosítottátok magatokat!
2012. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
tökéletesen megbízható, minden saját vágyad, vagy legmélyebb gondolatod az adott témáról megmutatja, így segít tisztábban látni.
2012. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Már bocs, de semmi trollszándék nem volt abban, amit írtam. Sőt, még csak nem is viccnek szántam. Az inga úgy megbízható, ahogy a fizikai inga az. Máshogy nem. Hihetsz benne nyugodtan, sokan hisznek sok mindenben, de attól az még nem lesz megbízható. Pont az a tudomány és az ezotéria között a különbség, hogy a tudomány eredményei megismételhetők, az ezotériáéi nem. (Megismételhetőség alatt az adott peremfeltételek melletti, adott hibahatáron belüli determinisztikus bekövetkezést értjük.)


Egyébként meg hogy vársz konkrét választ, ha nem teszel fel konkrét kérdést?


Lehet lepontozni.

2012. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Inga - én már, nem bízok meg benne!

De inga, az már más! Csak ajánlani tudom!

Van is, eladó!

Occsó - a kínaitól vettem...

Na szerinted?

2012. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én profi ingás vagyok. Ha nem tudok valamit, akkor ingázok. Ha nem az jött ki, amit szerettem volna, eljátszom ugyanazt, ha az se az, amire vártam, betelefonálok az ezo tv-be, küldik a pénzenergiát, meg a szerelmet és egyéb marhaságokat. Ja, és ha még nem jöttél volna rá: ilyesmiben ne higyj, ha már elmúltál 13 éves.
2012. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hagenti ***** válasza:
Hát,az én ingám végzi a dolgát.
2012. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az inga, egy radiesztétikai ezköz! Akinek jó a radiesztéziája, csak az tudja hasznát venni! Pl:.én a tv előtt ellenörzöm a káros sugárzást,mivel a tv közismerten káros sugarú, nálam az inga mindig jelzi a sugárzást! (az inga,csak igennel, és nemmel válaszolhat,ezért csak olyat lehet kérdezni amire így adhat választ!)
2012. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!