Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondoltok Krúdy Gyula...

Mit gondoltok Krúdy Gyula álmoskényének tenyérjóslós részéről?

Figyelt kérdés
Főleg a napvonal (Apolló vonal) érdekel, minkét kezemen szakadozott és ez ha jól emlékszem azt jelenti hogy egész életemben kigúnyolnak, kicsúfolnak. 16 éves vagyok és eddig az általánosba és a középsuliba is voltak olyan emberek akik kigúnyoltak vagy nem volt tökéletes a kapcsolatunk (jó nem lehet mindenkit szeretni) és nemértem mert tök átlagos csaj vagyok és félek hogy egész életemben ez lessz de lehet hogy nekem is változtatnom kéne, kicsit nyuszi vagyok és ha bántanak nem mindig szólok vissza. Csak olyan emebrek írjanak lécci akik esetleg értenek ehez és kíméljetek a rosszindulatú megjegyésektől.

2012. jan. 23. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem egészen hasznos ha az alapokat tanulmányozod.


Azonban rengeteg mindenre nem ad választ csak egy alap esetet tudsz belőle leszűrni. pl speciális vonalállásokat nem ismer.

2012. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha elhiszed, hogy előre megírták a sorsod, akkor nehezen tudsz rajta változtatni, tehát ha belelátod a tenyeredbe, hogy piszkálni fognak, akkor minden bizonnyal ez így lesz. Most én piszkállak, mert azt akarom, hogy önmagad ura légy!


[link]


21F

2012. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!