Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nagymamámtól örököltem egy...

Órai Andrea kérdése:

Nagymamámtól örököltem egy nagyon régi, négynyelvű jóskártyát. Honnan tudhatnám meg mennyit ér? Szerintem több mint százéves.

Figyelt kérdés

2012. febr. 2. 21:07
 1/9 horrendas ambages ca ***** válasza:
0%
el ne add! szerintem.. ..vagyis még hasznos lehet akár egyszer, az utadon :P
2012. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy pont ezért van nálam, hogy íly módon segítsen.
2012. febr. 2. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel az ebayre, mindjárt kiderül, mennyit ér.
2012. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
hát újonnan az ilyen cigánykártya kb. 1000 forint körül van, tekintve a korát és az esetleges hiányosságokat, az idő által okozott hibákat kb. 2000 ft. nál nem érhet többet akármilyen régi
2012. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg. Ha anagymamádtól azért örökölted, mert meghalt, nem csak úgy neked adta, akkor a nagypapád, vagy a család olyan tagját, aki tudhat róla.

Becsűshöz is elviheted, bár szerintem ők nem foglalkoznak ilyen kártya dolgokkal, így talán antikváriumoshoz vihetnéd, mivel ők tudnak nyomdászati és papírhasználati szokásokat régebbi korokból is.

Az is egy lehetőség, ha boszorkányszervezetet keresel fel, ők szeretik az ilyen érdekességeket.


Mondjuk engem is érdekelnek az ilyenek, szóval egy fotót feldobhatnál:))

2012. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 magnum89 válasza:
100%
A VÁLASZ A KÁRTYÁKBAN VAN.
2012. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Valakiii :DD válasza:
ne add el :DD
2012. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A nagymamám 94 évesen halt meg,Ő az édesanyjától kapta. Ha érdekel vkit, az FB-n megnézhető. (32 lapos)
2012. febr. 8. 19:18
 9/9 horrendas ambages ca ***** válasza:
Aki facebook szűz? vele mit lehet tenni?
2012. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!