Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismer valaki olyat, akit nagy...

Ismer valaki olyat, akit nagy összeggel le akart húzni jósnő? Olyanok válaszát is várom, akikkel ez Szegeden történt meg!

Figyelt kérdés
Pl. azzal, hogy meghalnak a szerettei, ha nem tesznek valami? És természetesen ez nagyon komoly anyagi áldozattal jár. Milliós nagyságrendű!
2012. febr. 27. 08:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a sokmilliós lehúzások mögött valójában adóelkerülés, vagy pénzmosás áll.


Ez egy olyan szolgáltatás a jós részéről, amit a kutya sem tud ellenőrizni, hogy megtörtént-e. A részleteket egy kreatív könyvelő ezek után kisujjból összerakja.

2012. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Amikor a gyerekem, a párom és a szüleim elvesztésével riogat, nagyon megijedtem...

És ilyen esetben ki nem?!

De tanácstalan vagyok...

2012. febr. 27. 11:28
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egy csaló. Édesanyám egyszer volt egy jósnőnél. Kapaszkodj meg: teljesen ingyen csinálta és közölte, hogy igazi jós nem is mond el ilyen tragédiákat konkrétan ( pl. anyu balesetét is csak megemlítette, hogy majd egyszer lehet, hogy lesz, de semmi konkrétat nem mondott). Ő pl. életében egy fillért sem fogadott el jóslásért. Az ilyen mindenféle tragédiával riogató az emberek hiszékenységére és félelmére alapozva húzza ki a lóvét. Ne dőlj be neki.
2012. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A szem a lélek tükre!

Amikor még csak tapogatózik, és mond valamit, tart egy pillanatnyi szünetet, mintha csak levegőt venne, és fürkészi a tekintetedet, az arcodat, milyen "akaratlan" reakciókat (szem összehúzás, riadalom, öröm stb.) tud kiolvasni belőle. Abból tudja, hogy a továbbiakban merre vegye az irányt a jóslásban!!! Testbeszéden alapul az egész!!

2012. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló!


Nekem is ilyen, és hasonló érzések merültek fel bennem.

Nem értem mért kell milliós nagyságrendű "áldozat" ehhez!

Mért fog szinte azonnal meghalni minden hozzátartozóm, ha nem akadályozzuk meg!

2012. febr. 27. 12:25
 16/21 anonim ***** válasza:

Pár hónapja mentem az önkorm.-hoz elintézni a visszajáró adómat. Megállít egy "roma" asszony, hagy jósoljon nekem, mert úgy látja rajtam, hogy pénz áll a házhoz. Mondtam neki, tudom, most megyek intézni.

Ha láttátok volna az arcát??? :))))

2012. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Attól, hogy hiszel, még nem kell naivnak és hülyének lenned.

Hihetsz abban, hogy javasasszonyok a jövőt fürkészik, ezzel semmi baj sincs.

Ha viszont egy ilyen azt mondja, hogy veszélyben van valaki élete "rontás" miatt, akkor keress egy "olcsó" rontáslevevőt, és fizess meg 2-3-4.000 Ft tanulópénzt, ne ennek ezerszeresét!


Amúgy ha valaki pénzt kér azért, hogy valaki ne haljon meg, az pedig nem más, mint zsarolás...

2012. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Én is hiszek bizonyos természetfeletti képességekben, de ez akkor is egy nagy marhaság. Mi olyan baja lehet a szeretteidnek, amit csak ő tud orvosolni? Inkább neked lesz bajod, ha rájönnek, hogy mire dobtál ki több milliót. :) Szerintem kérdezz rá, miféle rontás ez konkrétan, mert ha tudod, akkor megpróbálhatod elkerülni. Fogadjunk, hogy nem ad világos választ, csak ködösít!


Ha az eddigiek nem győztek meg, akkor csak egy út van: Ezennel megátkozlak, és ha hiszel ennek az álnok jósnak, akkor halálnak halálával holsz! Ez tuti, én mondom, a kétszeres Gandalf- díjas, summa cum laudéval végzett OKJ-s minősítésű, hú de gonosz boszorkány! Úgyhogy vigyázz!


Ha az előbbiek nem győztek meg, akkor csak annyit

2012. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Azért olyat ne írjunk, hogy valaki nem látja a jövőt. Nostradamus leírta,és eddig nem tévedett. De a világgal kapcsolatban volt látomása.

Sok a kamus jós, de a tv2-nél van Anne Morgenston, aki ráhangolódik a hangodra, és mindent lát. Nagyon profi.De a többi nem profi. Sok a téves a tv2nél.

2012. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

"Nostradamus leírta,és eddig nem tévedett."

Mivel semmi konkrétumot nem írt, nem nagy kunszt. :D

2012. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!