Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni tenyérből jósolni?

Figyelt kérdés
Általában jó emberismerőnek tartom magam és tartanak mások is. Most elkezdett érdekelni a tenyérjóslás, mert amikor arról van szó, h próbáljuk megtippelni egymás sorsát, többségében bejönnek a felvázolt opcióim. És tök jó lenne, ha tenyérből megtanulnék jósolni. Nem gondolom ám véresen komolyan, tehát olyan "szórakozás és szórakoztatás" - szinten, ahogy ezek a dolgok általában bejönnek. Hol tudnék tenyérjóslást tanulni? Ha oldalt linkelnétek, vagy valami könyvcímet, szívesen fogadom. Előre is köszi a válaszokat. :)

2012. márc. 3. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Kotányi: Tenyérjóslás című könyvét érdemes megvenned. Lehet,hogy csak antikváriumokban kapod meg.

Nem a most divatos ostobaságok. Évtizedekig több tízezer tenyeret elemzett. Érdekes olvasni is a könyvet.

2012. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
könyvtárból gondolod kölcsönözhető? de mindenképpen utánanézek, köszönöm a segítséget :)
2012. márc. 3. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb könyvtárakban lehet,hogy van. Szívesen.
2012. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

www.julamami.hu


Sokáig rágódtam rajta, egyszer csak elmentem hozzá.

Félelmetes a hölgy....Azt mondta nekem, tanít a világ minden pontján embereket, interneten.

2012. márc. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 L.P. válasza:
Az előző hozzászóláshoz - voltam én is Julamaminál, és abból amit mondott nem jött be semmi.
2012. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!