Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Most melyik a jo dontes?...

Most melyik a jo dontes? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Van valakim de szerintem csak a szex miatt van velem legalabb is ha a jozan erveket nezzuk,de tobb josnot is megkerdeztem neten keresztul es ok azt mondtak hogy o is szeret engem! De a valosag teljesen maskepp nez ki,mar az is megfordult a fejemben hogy nos!Higyjek a josoknak es fojtassam,vagy a tenyek alapjan dobjam ki,szeretem nagyon!

2012. márc. 14. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valakiről nem tudod eldönteni,hogy miért van veled,hogy azért-e mert szeret, akkor az már rég rossz.Ezt tudni kell,mióta vagytok együtt
2012. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is, a szerelem/párkapcsolatok témakört kellett volna választanod. Jósoknak ne higgy, főleg ne olyan netes kuruzslóknak!! Meg azért te jobban érzed, hogy mégis mi a frász van köztetek. Ha nincs semmi érzelem a másikban irántad, akkor csak a szex miatt van veled, nem kell neki komoly kapcsolat, vagy legalábbis nem te kellesz neki.

Hagyjad a jósokat, gondolkodj a józan eszed szerint.

2012. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Konnyebb lenne véleményt formálni,ha leírnád konrétan,mik azok a józan érvek
2012. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!