Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Budapesten javasolna valaki...

Budapesten javasolna valaki elfogadható árban lévő jó tenyérjóst?

Figyelt kérdés
Aki nem horror összegért szeretné megmondani a jövőm, és tapasztalatok szerint egészen megbízható. Nem pedig beszél össze-vissza.

2012. márc. 28. 15:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Jó, hogy sok pénzt elkérnek...

Ha már átb@szol valakit, b@szd át minél jobban, ez alapelv...

2012. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti kommentelő. Mennyivel jobb Istenben hinni, mint a természeti erőkben? Abban, amiben az emberek a kezdetektől hisznek, hogy vannak jelek, amikből tisztán kiolvasható a jövő... ;) Sajnos ezzel is csak azt bizonyítod, hogy te sem vagy intelligensebb...
2012. márc. 28. 16:13
 13/20 A kérdező kommentje:
Jézusom :DD Ennyire nem lehet sok buta ember ebben az országban :DD Szarjuk le a másik nézeteit, mert akkor leszünk fasza gyerekek. Mondjuk meg, hogy fhuuu, de hülye vagy, mert másban hiszel, mint én és így tovább. Szánalmas. :DD Toleranciáról nem hallott itt senki?:DD No jó, mindegy. Köszönöm a kedves hozzászólásokat. Ezzel aztán igazán sokara mentem! És nézzem már magába az, aki csak beszólogatni tud, mert szerintem nem velem van baj, aki feltett egy kérdést, és az érdekeltektől választ várt rá. Hanem azzal, aki nem tudja elfogadni, hogy nem kell mindenkinek ugyanúgy gondolkodni...
2012. márc. 28. 16:15
 14/20 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt istenről?

Szövegértés se megy?

Istenben is csak lelkileg gyengék/ostobák hisznek, pontosan ugyanolyan komolytalan mese, mint a horoszkóp...

2012. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek ugyanúgy gondolkodnia, de aki ennyire idióta azt én lelökném a Taigetoszról, ahogy régen is tették a gyengékkel.

A toleranciát meg meghagyom a liberálisoknak.

2012. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok ! Miért írtad azt nekem h "te sem vagy inteligensebb"?!!!!!!! Én nem írtam neked semmilyen sértő vagy bántó dolgot.
2012. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Az nem oda szólt, közben még kommenteltek, amit nem láthattam és így csúszott egyet a sor.
2012. márc. 28. 16:20
 18/20 anonim ***** válasza:
ja, jó.
2012. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 tetris ***** válasza:

A legnagyobb jóindulattal mondom, ne menj tenyérjóshoz, és ne higgy az ilyesmiben. Tudom, hogy vannak esetek, amikor véletlenül beletrafálnak, és eltalálják azt, amit kell. De statisztikailag sokkal-sokkal többször nem találják el. A jósok mindig igyekeznek olyan mondatokat mondani, amelyek általánosságok, vagy kétértelműek.

Gondolj Nostradamus, vagy a delphoi jósda verseire. Így is lehet érteni, meg úgy is. Talán nem véletlenül.

Ha tudnának igazából, konkrétan jósolni, már rég megjósolták volna a lottószámokat.

A jövő megjósolhatatlan, mert állandóan változik. Maximum a valószínűséget lehet kiszámítani, de arra matematikai képletek vannak, nem pedig tenyérjósok.

Hidd el kérlek, hogy ez ablakon kidobott pénz. Ez a pénz azoknak az adója, akiket meg lehet vezetni, akiknek be lehet adni dajkameséket.

Értelmes felnőtt embernek gondollak. Térj már észhez!!Látod, szinte mindannyian erre próbálunk révenni téged. Ne dobd ki feleslegesen a pénzed!!!!

2012. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Napkiraly ***** válasza:
Nekem a múltkor egy czigó öregasszony 100 forintért jósolt a nyugati téren :D Na jó, igazból nem adtam neki oda a 100ast, hülye azért nem vagyok
2012. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!