Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez szerintetek elfogadható...

Ez szerintetek elfogadható bizonyíték a reinkarnáció létezésére?

Figyelt kérdés

Rengetegen részt vettek/vesznek reinkarnációs hipnózisban sokan (nem mindenki) vissza is tud emlékezni előző életére.

És amit mondtak a hipnózis alatt, azokat feljegyezték, utána kerestek és valóban írásos bizonyítékok álltak rendelkezésre .


De sokan ezt miért nem tudják elfogadni? Rengeteg tudós azt mondja hogy mivel a technika által nem bebizonyítható dolog ezért nem létezik. A mennyországról és a pokolról abszolúte semmilyen bizonyíték nincs hogy létezik mégis a tudósok sem kételkednek benne.



Én hiszek a reinkarnációban, hogy nem csak 1-szer élünk. De ha egyszerűen nagyon sok bizonyíték van rá akkor miért olyan baromi nehéz elhinni?


(a népességnövekedés meg nem jó példa, mert szvsz születhetnek új lelkek is...ezt semmi nem zárja ki)


Ti mit gondoltok? ( bunkó beszólásoktól kíméljetek!:) )


2011. aug. 16. 15:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Talán mert a legtöbben annyira hisznek a hipnózisban mint a gondola olvasásban
2011. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Háát ezen el lehet elmélkedni. Hozzám is közelebb áll ez a dolog, de mindjárt ellenérvelek azzal a halálközeli élménnyel amikről beszámolnak, úgy mint alagút, fény, fénylény stb. Aztán mi van a kísértet észlelésekkel? Aki nem reinkarnálódott, az szellem marad? Tehát van aki nem reinkarnálódik? Mert az utóbbiról is sok beszámoló érkezik, ami épp annyira hihető, mint az előző élet.
2011. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
Mert a hipnózis ugyan bármit elő tud bányászni a személyiség mélyéről, de semmi nem garantálja, hogy nem egy ős emléke, vagy a közös tudatból előbányászott emlék bukkan fel.
2011. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Mert könnyebb homokba dugni a fejet mint hinni.
2011. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%

"A mennyországról és a pokolról abszolúte semmilyen bizonyíték nincs hogy létezik mégis a tudósok sem kételkednek benne. "


Dehogynem...

2011. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:40


Én vhol olyasmit olvastam h akinek vmi súlyos vagy nagyon fontos lezáratlan ügye maradt itt az először szellem lesz :\



Utolsó: akkor mi a bizonyíték? Szívesen meghallgatom

2011. aug. 16. 15:43
 7/30 anonim ***** válasza:
29%

"Utolsó: akkor mi a bizonyíték? Szívesen meghallgatom "


Épp azt mondom, hogy dehogynem kételkednek benne... Honnan veszed, hogy elfogadják a mennyország és a pokol létezését?

2011. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

én hiszek a reinkarnációban, és nem hiszek a hipnózisban.


ezek a "kísérletek" szerintem meghamisított, eltúlzott, környezetükből kiragadott baromságok.

2011. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az utolsóval szerintem egy tudós sem fogadja el a mennyet és a poklot, nyilvánosan legalábbis biztos nem
2011. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
20%
Én azt gondolom, hogy ha valaha is találnának bizonyítékot rá, akkor sem hoznák nagy nyilvánosság elé, mert alapjaiban rengetni meg az eddigi Istenbe vetett hitet, (tudtommal a Bibliában nem esik szó lélekvándorlásról, de ha még is javítsatok ki) de főleg inkább az egyház tiltakozna és az egyház eléggé befolyásos hivatal.
2011. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!