Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 4 jósból mind ugyanazt mondta!...

4 jósból mind ugyanazt mondta! Lehet hinni nekik? Szerintetek a jósok mondhatják neked nem az igazat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel szakít vele a párod,elmész egy jóshoz és megkérdezed hogy várható e békülés vagy sem..a jósnő azt mondja hogy igen várható,mondhatja csak azért hogy megnyugtassa a lelkedet és hogy könnyebben feldolgozd a szakítást?Utánna elmentem még 3 jóshoz,mindegyik ugyanazt mondta hogy kifogunk békülni,mert ez a kapcsolat még nincs lezárva,ami igaz is,mert a nem úgy történt a dolog és nem lett úgy igazán kimondva a dolog..szerintetek létezhet az hogy mind a 4 jós csak azért mondta hogy megnyugtasson?Mindegyik ugyanazt mondta majdnem szó szerint..mármint hogy békülés lesz belőle.
2012. ápr. 9. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A jósok a jövőt mondják, bármi következik is.
2012. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha én jósnő lennék, pénzt kérnék a jóslásért, csakis biztató dolgokat mondanék a delikvenseknek. Naná!
2012. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Amikor beszéltem szakításkor az egyikkel,nem mondtam neki hogy vége,csak annyit kérdeztem hogy hogyan érez írántam.Megmondta hát ennek a kapcsolatnak most lett vége,pedig semmit nem mondtam erről!!Semmit!

2012. ápr. 9. 17:35
 4/24 A kérdező kommentje:
Amikor felhívtam előző nap szakítottunk,kérdeztem tőle hogy mit érez írántam,erre nem mondott semmit,csak annyit mondott hogy ő azt látja hogy itt szakítás volt.Pedig csak a kapcsolatomról kérdeztem!Honnan tudta volna szerinted?
2012. ápr. 9. 17:36
 5/24 A kérdező kommentje:
Ja és valóban szakítás volt,előtte egy nappal.Megmondta a tutit,nem sz.arozott!
2012. ápr. 9. 17:37
 6/24 Shai-Hulud ***** válasza:

Mikor bekopogtál/becsengettél a jóshoz, megkérdezte, hogy ki az?

Sőt, egyáltalán kellett csengetni?


Miért, tán nem tudta, hogy jössz??? :-D

2012. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

ma 17:44


mi bajod van...?

2012. ápr. 9. 17:47
 8/24 anonim ***** válasza:
Egyszer felhívtam,a múltat meg tudta mondani a jövő nem jött be...
2012. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Shai-Hulud ***** válasza:

"mi bajod van...?"

NEKEM?

Te vagy az az ember, aki elhiszi valakiről, hogy a jövőbe lát, meg tudja mondani, hogy mi is fog bekövetkezni, de nem látja meg, hogy ma még lesz egy kuncsaftja? :-D


Most akkor látja a jövőt, vagy csak azt mondja, amit hallani szeretnél?

2012. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ma 17:57


Nézd amikor elösször elmentem akkor megmondta nekem hogy mi szakítottunk,pedig én csak annyit kérdeztem tóle hogy hogy érez írántam és hogy áll velem kapcsolatban,ez másnap szakításunk után volt,akármit mondhatott volna.miért mondta azt hogy vége?mondhatta volna azt is hogy persze szeret engem meg minden ok,de nem azt mondta hanem az igazat..pedig én említést sem tettem arról hogy szakítás történt,én csak annyit mondtam hogy a kapcsolatomról szeretném kérdezni,na már most ha itt valam baromságot mond,akkor bukta a hitelességét..nem tudom honnan tudta vagy miből,mert csak annyit kérdeztem hogy hogyan érez írántem és hogy áll velem jelenleg..

2012. ápr. 9. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!