Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jòsnő tud ebben segiteni?

Jòsnő tud ebben segiteni?

Figyelt kérdés
Persze tudom, h nem kèpes csodàkra, de azért nèmi tanàcsot gondolom nyújthat. Sok mindennel kapcsolatban tanácstalan vagyok, ès nagyon nem jòl èrzem magam a bõrömben, meg ha itthon vagyok kikèszülök, minden zavar meg idegesit, egyfolytàban depis vagyok itthon ès semmihez sincs kedvem, de ok nélkül. Meg sok hasonló dolog is van még, csak hosszú lenne leírni. Gondoltam, h jövõ hèten el megyek kàrtyàt vetetni, nem szoktam de 1próbát meg èr. Mien tapasztalataitok vannak ezen a téren???
2012. ápr. 20. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden jós csaló. Ha arra alapozod a tetteidet,amit mond,később nagyon megbánhatod. Inkább egy pszichiáterhez menj el,az legalább jó tanácsokat adhat.
2012. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért adnál ki pénzt, amikor itt is tudsz jósolni magadnak? [link]
2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem pénzért csinàlja, és sokan dicsérik, h igazat mondott nekiek, meg h bevàlt amit jósolt.
2012. ápr. 20. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:

"semmihez nincs kedvem"

Biztosan, hogy jo hatassal leesz rad a josno, hiszen mar meglatszik a lenyeden, hogyan eled a napjaidat, igy mar a kartyabol remelhetoleg kifogja vetni a rendszeres mozgast, talan a szerelmet is beigeri, igy mar annyit elert, hogy bofolyasolt, es vegre kimozditott otthonrol!

Kezdjel el rendszeresen mozogni, lehetoleg mindig olyan mozgast valasz, vegezz, amit szivesen is vegzel, ezt lehet egyedul, de tarsasagban is, ahol mar felvidulsz, hiszen mozogsz, jol erzed magad, talan vidam is leszel, viszont ehhez elkell indulnod otthonrol!

BAratkozz meg onmagaddal, fogadd el onmagad, es eppen ezert elj egeszsegesen, es akkor mar jobb lesz a kozerzeted is!

2012. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is gond, egy örök mozgò vagyok, csavargok össze vissza, szórakozok a barátokkal, igyekszek a pàrommal is sok idõt tölteni. De hétvègenként itthol vagyok ès ilyenkor végem, nem tudom miért de utálok itthon lenni, el megy az èlet kedvem itthon, pedig nagyon normàlis csaladom van.
2012. ápr. 20. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már mások is azt állítják, hogy ő egy rendes, igazat mondó jósnő, akkor menj el hozzá és bízz benne. Nagyon sajnálom, hogy depressziós vagy, én azt ajánlom, hogy kérd Jézus Krisztust, hogy a jósnő tényleg a segítségedre legyen és ő a jósnő által szóljon hozzád. Ő meg fog segíteni, ne csüggedj, csak fogadd el, ha segítő karját nyújtja feléd.
2012. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanácstalan vagy, nem érzed jól magad a bőrödben, minden zavar... ÖNBIZALOMHIÁNY! Mi köze van ehhez az ezotériának? Ha annyira szórni akarod a pénzed akkor keress egy jó pszichológust vagy pszichiátert, az helyre fogja tenni az önbecsülésed.
2012. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne legyetek már ekkora gyöker-ek.

Jósnőőő???? Pfff Hogyha létezne akkor miért nincs ilyen az ujságba/hírekben: Egy jósnő nyertem meg az 5-ös lottót, hogyha jós nő megtudja jósolni a számokat is nem?!!

De nem mindegyik csak a pízért csinálja...

2012. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!