Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valóban lehet nőni a hipnózis...

Valóban lehet nőni a hipnózis hatására? Van olyan, aki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltaláltál egy új mell-és hímtagnagyobbító módszert! A hipnózis!
2011. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazábol a mellnagyobbítás hipnózissal nem új keletű dolog.


[link]



A kérdésre válaszolva: Szerintem lehetséges.

2011. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Én így elsőre azt mondom, hogy nem lehetséges, de ki tudja...

Ha emberek halálos, reménytelennek tűnő betegségekből meggyógyultak, akkor miért ne lehetne nőni 1-2centit?

Próbáld ki, nem vesztesz semmit.

Én nem foglalkozom agykontrollal, de van egy saját példám erre.

Nagyon szép hajam volt mindig, derékig érő, hullámos, vastag, dús, szőkésvörös, tehát szép.

És nem tudom miért, de elkezdett hullani, törni, kopni, csúnya lett, már ott voltam, hogy levágatom fiúsra.

Akkor olvastam az agykontrollról, és elképzeltem, hogy a hajam ugyanolyan szép, mint volt, ugyanolyan göndör és vastag szálú.

Nem változtattam semmit az étrendemen, nem szedtem vitamint sem, semmit, de egy év alatt ugyanolyan szép hajam lett, mint volt.

Talán még szebb is.

Ez piti dolognak tűnik, de nekem az agykontroll ebben működött.

2011. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bágyi Éva válasza:
60%
Nem lehet nőni.A növekedést az agyalapi mirigy befolyásolja.Hipnózissal nem lehet a hormonokat befolyásolni.A növekedést ,csak külsőleg bejuttatott hormon kezeléssel lehetséges vagy csonttöréses technikával.
2011. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ginseng Titusz ***** válasza:
Kedves első válaszolónak! Amiről te beszélsz, az kézrátétellel működik. Egyébként amíg a hipnózis tart, addig nő az illető. A baj ott van, hogy ha felébresztik, összemegy. Bizonyos hasonlóság megfigyelhető azzal a bizonyos első válasszal.
2011. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!