Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyit kér a legolcsóbb jós?...

Mennyit kér a legolcsóbb jós? és mennyivel tud kevesebbet mint a legdrágább?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 05:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 2000/óra, és pontosan ugyanannyit tud az összes. :)
2012. ápr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy kevésbé tud hazudni
2012. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
41%

A tényleg jós, vagy akármi más nem fog pénzt kérni, max azt fogja neked mondani, hogy azt adsz neki a szolgálataiért cserébe, amit akarsz, amennyit neked megér.

Aki pénzért dolgozik, az csak megélhetési jós, mehetne a TV2-be az a többi közé.

2012. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Olyan,hogy igazi jós,nem létezik. Van aki jobban be tud csapni másokat,van aki nem.
2012. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
NEm az arabol fog kiderulni, hogy mennyire tud, hiszen valojaban nagyon kevesen tudnak, es eppen ezert tapasztalni, hogy az embereket csalodas eri. A TV-ben veletlenul lattam az ezo josokat, de nem ereztem azt, hogy azok a josok valamit tudtak is volna, azon kivul, hogy a betelefonalonak magasabb lett a szamlaja, hiszen segitseget nem valoszinu, hogy megkapta, amire szamitott pl.
2012. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem az a jo jos,aki a tobbet ker,sot az eleve gyanus. Aki jo,az a kuncsaft bukszajahoz igazitja az arat,vagy azt mondja amit irtak elottem hogy adj amit tudsz,persze esszeru hatarok kozt. Ja es nem rendel vissza ujra,mert pl.atkot talalt rajtad,amit persze jo penzert vesz csak le. Az ilyenektol ovakodj. En ismerek olyat aki 1500-2ezerert josol,es annyit kerdezel,amennyit akarsz,de ez ritka.
2012. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Használd inkább a I Ching / Ji King című kínai jóskönyvet.

Egyszerű és nagyszerű.

Müller Péter Jóskönyve is ennek a feldolgozása.

Lehetséges, hogy valaki képes "jósolni", de inkább a saját megérzéseidben bízz.

A jóskönyvvel tulajdonképpen magadnak válaszolod meg a kérdésed. Ennél biztosabbat nem kaphatsz. ;)

2012. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval neked is csak az lehet jó, ami drága, gratulálok :D
2012. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát ha ez a helyzet, dumáljuk meg! Én 1500-ért vállalom neked per óra, és természetesen többször is vissza kell majd jönnöd hozzám, hogy tuti minden oké legyen, mondjuk úgy összesen 100-150 óra jóslás elég lesz. :D
2012. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Barátnőm most volt látnoknál INGYEN, tehát aki tényleg segíteni akar, nem kér pénzt.

Engem egy utcai jós szólított le egyszer, jósolt nekem, és azt mondta, annyit fizetek, amennyit akarok. egy 500ast kapott, de eddig 70%a bejött annak, amit mondott.

2012. ápr. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!