Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan lehet megtörni a pech...

Hogyan lehet megtörni a pech sorozatot?

Figyelt kérdés

tavaly november óta tart majdnem egy nagyobb összeget nyertem szerencsejátékon,nem sokon múlt.

de azóta mintha valami átok lenne rajtam,se a család se a munka se az anyagi dolgok semmi nem akar összejönni amibe bele vágok,és szeretnék ennek véget vetni,de nem tudom mit kéne másképp csinálnom,valamikor leszarok mindent,és akkor sikerülnek az életemben pozitív dolgok,valamikor óvatosabb vagyok,megfontoltabb mégse sikerül amit szeretnék,és már nagyon kezd elegem lenni.


2012. ápr. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

"Próbálj meg lazzítani..."


"Nem győzlek tanníttani..."

2012. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lazítani ebben a világban :D
2012. ápr. 25. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen sorozatot?

Nemis értem :)


így valahogy

2012. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:

Az a te bajod, hogy túl könnyen akarsz elérni mindent. Küzdjél már meg azért, amit akarsz, az isten áldjon meg!


Vagy talán azt hiszed, hogy az élet olyan, hogy mindent tökéletesen csinálsz és sose hibázol? A legsikeresebb emberek tudnának a legnagyobb baklövéseikről mesélni... Te meg azt hiszed, hogy a kis 0 életeddel majd minden egyből az öledbe hullik?


A jót ki kell érdemelni és nem pedig szerencsejátékon megnyerni...

2012. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy maneki-neko-t. Vagy egy üvegelefántot, ami a levegőbe emeli az orrmányát. Talán bejön.
2012. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!