Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek kibékülünk?

Szerintetek kibékülünk?

Figyelt kérdés
Még tavaly augusztusban a legjobb barátommal rájöttünk ,hogy több van köztünk mint barátság....de ez kevesebb is volt mint szerelem....valami járás féleség alakult ki ami elrontott mindent.Nagyon bunkó lett velem. Kártyából nagyjából tudok jósolni. Meg jósoltam ,hogy vége lesz a "járásnak" barátok maradunk ,de a közel jövőben durván össze fogunk veszni. Rá körülbelül két hétre mindez megtörtént...és már 2 hónapja nem állunk szóba egymással.Már egyre gyakrabban álmodom aztr ,hogy kibékülünk és tudatosult bennem ,hogy nem vagyok belé szerelmes ,de mint barát nagyon is hiányzik. Nem is nagyon "jósolok" már magamnak mert félek ,hogy valam irosszat mutat.

2012. ápr. 29. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenhez két ember kell. Ahelyett, hogy arra vársz, nyit feléd, próbálj meg te nyitni. Hátha... a kártya csak nem mondja meg, hogy fog indulni a békülés. Amúgy min vesztetek össze?
2012. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ezt már megette a fene. Sajnálom : (
2012. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azon vesztünk össze ,hogy ha valamit véletlenül rosszul csináltam folyamatosan lehülyézett meg mindenbe bele kötött
2012. máj. 9. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!