Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindennap sírok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindennap sírok a barátom miatt, mert valamin mindig összeveszünk, de végül kibékülünk, ez normális? Szeretem. De nem akarom ezt mindnnap! :' (

Figyelt kérdés
16/L
2011. nov. 29. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha ilyen sok veszekedés, valószínüleg túl sok a különbség köztetek...
2011. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj, pici szívem. :( öntsd ki a szíved privátban.
2011. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1fiú miatt sem érdemes sirni.. nem érdemlik meg :D

Próbáljátok meg megbeszélni mit szeretnél te és mit szeretne ő, vagy mondd el neki mi zavar téged és kérd meg hogy ő is mondja el mert akkor lehet tudtok változtatni rajta, mert kell h alkalmazkodjatok egymáshoz :D

2011. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

húúha úgy éreztem muszály irnom hogy elmeséljem neked az én storym mielött neked is késő lesz

irj privátba

és nem érdemes tönkre tenni magad senki miatt sem

2011. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!