Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyhogy nem látunk olyat a...

Hogyhogy nem látunk olyat a TV-be hogy egy látnok nyerte meg az 5-ös lottót?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 23:06
1 2
 11/15 Knapp ***** válasza:

Egy látnok egyből látja a kölcsönkérők hosszú sorát az álmaiban, így vagy nem lottózik (és inkább a hosszú sorból próbál megélni...) vagy az anyósán keresztül játszik, hogy őt zaklassák.


Na igen, amikor sportolók vagy rendőrök nyertek, arról tudtunk, de mivel ők sokan voltak, egyszerűbb volt közhírré tenni, mint eltitkolni...

2012. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs idő. Vagyis relatív. Innentől kezdve, nem tudja megmondani, hogy mely héten vannak azok a számok. Viszont kocsit nyerő látóval már találkoztam.( Pontosan 2-vel.) De a kocsin kívül még vagy 15 háztartási cuccot nyert az elmúlt 30évben az egyik. Mindig amikor szüksége volt rá.
2012. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ezt értem (mármint hogy az idő relatív), de akkor mért nem x-eli be minden héten azokat a számokat amelyeket 1-szer "megjósolt"??? Szerintem ha tudná az egyik heti nyerőszámokat akkor minden héten bepróbálkozna vele, addig amíg be nem jön.


Ez is bizonyítja hogy nincsenek látnokok.

2012. máj. 12. 17:51
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert nem közember nyer sosem, hanem benfentesek elosztják egymás között.
2012. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tudtam, hogy meg fogod kérdezni...
2012. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!