Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A putnoki látnok asszonynál...

A putnoki látnok asszonynál már voltatok?

Figyelt kérdés

Hallottam már róla, de nem tudom él-e még.

Valahol Miskolc után van az a község.

Volt már valaki nála?


2010. okt. 22. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha meg el, akkor nagyon oreg lehet. Halottlatokent dolgozott, nagyon tehetseges volt, de nagyon sok tamadas erte emiatt.
2010. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

A nagymamám egyszer elment hozzá. Nem mondott neki semmit, csak annyit, hogy szeretne tudni valamit a testvéréről.

Az asszony pedig azt mondta, hogy lát egy férfit, bekötött fejjel...


A mama testvére úgy halt meg, hogy leütötték.

Egyébként úgy emlékszem, azt mondta, hogy már nem él ez a putnoki asszony.

2010. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
25%

"Ne forduljatok halottlátókhoz, ne keressétek fel a jósokat, mert beszennyezitek magatokat." így szól az Isten.

(A Bibliában van leírva ez a figyelmeztetés)

2010. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Azért ha valaki tud róla infót, legyen szíves írjon.-)

2010. okt. 22. 20:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy már sajnos meghalt:(
2010. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Egy csalóval kevesebb.De még így is maradt elég.
2010. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az Edesanyam ment el a Testverevel, de a testvere nem akart menni, de aztan megis elment, de utkozben vegig azt fejtegette, hogy O nem hisz ennek az asszonynak.

Tobb oras utazas utan odaertek, es eleg sokan varakoztak, mivel nagyon nagy volt a forgalma, nem penzert fogadott embereket, hanem ki mennyit adott!

Amikor az Anyukamek bementek hozza, akkor ez az asszony azt kerdezte a nagynenyemtol, hogy On minek jott asszonyom On nem hisz Nekem, es ezt a hosszu utat hiaba tette meg En nem mondok Onnek semmit.

Ezek utan csak az Anyukammal foglalkozott, megjelent a Nagyapam es a fejet es a mellett fogta!

A nagyapam felszemere vak volt, mivel haboruban serult, es valoban volt a szivevel a tudejevel is problema. Tehat a halal okara volt az Anyam kivancsi es ezt a "valaszt" kapta.

Leleklato volt, de "halotlatonak" hivtak abban az idoben, es a kommunizmusban nagyon sok tamadas erte emiatt, de tehetseges volt es nem csapta be az embereket, viszont abban az idoben tiltott dolognak szamitott ez a foglalkozas, de orszag szerte ismertek es a "tudasarol" volt hires, nem pedig arrol, hogy embereket hasznalt ki!

2010. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mÁr sajnos régen meghalt!!!!!!!!
2010. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Sajnálom hogy már meghalt!-(

2010. okt. 23. 19:12
 10/14 anonim válasza:
Sziasztok, ez az asszony Putnokon élt, és én magam is putnoki vagyok. Sajnos már meghalt 1993-ban. A putnokiak nem igazán hittek benne, de hallottam, hogy az ország minden tájáról jöttek hozzá, sőt, az amerikai elnök, Kennedy ügyében is kért tőle segítséget az elnök felesége. Ebből nem tudom mi az igaz. Nekem apukámnak a mamája ment hozzá, erről csak annyit tudok, hogy úgy kezdett, hogy "Milyen régen várja már Önt a férje". És valóban a férjével kapcsolatban ment. Állítólag úgy kezdett el jósolni, hogy éjszaka a szellemek felemelték, és vitték körben a szobában, ki az ablakon meg stb., és így vették rá. Én ebben annyira nem tudok hinni, de hát kinek hogy. A gyerekei úgy hallottam alkoholisták
2014. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!