Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért olyan kicsi a jósok gömbe?

Miért olyan kicsi a jósok gömbe?

Figyelt kérdés

Akinek nagyobb a gömbje az jobban jós? És ha csak kicsi zsebgömbje van? Nagyobb gömbben jobban lehetne látni a jövőt, nem? Jobban látszódnának a részletek?

És számít hogy miből van? A márványgömb is jó, vagy a vas?

Nekem csak fonál van... az is gömbölyeg :(



#jós #gömb #göbej #gömbely #gömbje #gömbölyeg #gömböly
2012. máj. 15. 13:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
de ha én szerzek hitelesített szabvány gömböt esetleg OT minősítéssel is ellátom, azt ugyanúgy le kell műszakiztatnom 2 évente? most akarok beiratkozni egy OKJ-s jós képzésre és ezek a feltételei
2012. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

ÚJ HÍR!


Most olvastam, hogy a gömbhasználóknak is távközlési adót kell majd fizetni, az alapján, hogy az időben mennyire távoli eseményt jósolnak meg. Minél közelebbi a jósolt esemény annál nagyobb az adó mértéke, de 10 év után már a túlvilágiaknak kell fizetni.


Változik a piac, ez valószínű a kártyavetők és tenyérből jósolók malmára fogja hajtani a vizet...

2012. máj. 16. 16:45
 13/24 anonim ***** válasza:

A 2 Ft túlvilági (interorbán) hívásonként elenyésző. A tenyérjóslásról csak annyit :a szegény kezetlen emereknek nincs is életvonaluk.

Tehát Kedves Kezetlen Emberek !

Sajnálattal közlöm , hogy bárki bármit mond , Ti már halottak vagytok ! Viszont jogosan parkolhattok a rokihalyen !

2012. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 claidheamohmor ***** válasza:

...de legalább senki nem kéri fel őket kezesnek.


Azon tűnődöm, hogy azért a gömb mégis csak jobb, mint a tarot, sokkal kisebb a karbantartásigénye, és egy szabványon kívüli, utángyártott kínai plexigömbnek a bekerülési költsége is elenyésző. Az erős koncentrálástól sem kopik el, és ha jól felpolírozzák, talán meglátni benne Szauron Szemét is.

2012. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
polírozni nem szabad azt olvastam. Ez azért van, mert csökken a térfogata egy idő után és lehetnek esetleges tér-időbeli hiányosságok, úgynevezett tévjóslások. A szervizkönyv szerint kizárólag nitro higitóval szabad törölgetni szabvány zsebkendővel. Most gondolkozok, hogy talán külföldről szeretnék behozatni egy keveset futott gömböt, csak a regisztrációs adótól félek, viszont a külföldiek valós üzemórával vannak nyilvántartva, nincs visszajósolva a futási ideje. szerintetek?
2012. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 claidheamohmor ***** válasza:
Naja, de mi van, ha már átfordult az óra? Ha itthon használat közben derül ki, hogy két-háromszor többet jósoltak vele, és ki tudja, hogy a rendszeres szervizelések egyáltalán megvoltak-e, lehet, hogy amolyan melósgömb volt, csak hajtották, de nem költöttek rá. Eladás előtt kicsit felpolírozták, hogy elaltassák a gyanakvásodat, aztán meg majd jóslás közben krepál be, és ott akkor tényleg szakadás lesz a tér-idő kontinuumban... esetleg úgy jártok, mint azok a szerencsétlenek a Változatlanság hullámhosszá-ban. Onnan elég lesz kimászni, aztán viheted csináltatni, és ki tudja, hogy lesz-e hozzá alkatrész egyáltalán, vagy ha lesz is, akkor horro áron...
2012. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Alakul ez, lassan összeáll a kép xD


Tegnap elmentem, hogy megtudjam érdemes-e fészbúk részvényt vennem, kenyér helyett.

Hát fura egy jós volt az biztos...

A hely tele volt mindenféle kattogó, zúgó fémszekrényekkel, vezetékekkel, amiket nagy oszlopokon átvezetve kötöttek össze. Azt mondta az emberem, hogy ezek a berendezések segítenek koncentrálni a természetfeletti energiákat.


Az elején jól ment minden, de aztán...

Beültünk egy sötét, csendes szobába ahol ott állt a Gömb egy oszlopon. Na nem telt sok idő, egy két koncentrációs gyakorlat után, bele is kezdett a jóslásba. Rátette a kezeit a jósgömbre, mire az elsötétedett és egy villám csapott ki belőle, éktelen mennydörgés közepette!! Én még akkorát álló helyzetből sem ugrottam, mint ott törökülésből! Szerencsére gyorsan visszanyertem a lélekjelenlétem és csináltam egy képet, hogy legyen bizonyíték, aztán elszaladtam:

[link]


Mit jelenthet ez?

Szerintetek túlélhette?

Ez volt a gömbvillám amiről mindenhol beszélnek?

2012. máj. 22. 21:59
 18/24 anonim ***** válasza:
Barátom irigyellek. A minap mentem pont én is jóska bácsi feleségéhez, aki egy jós volt. Beléptem a szobába, azt mondta igyak a gyógyteájából, mondtam neki hogy nem iszok mert ki tudja mi van benne azt mondja nekem paraszt mondom neki tudom. De nem is az a lényeg, hanem ő kártyákból jósolt meg ilyen külömböző PVC csövekből kivágott díszítőelemek voltak körös-körül mint valami hindu néprajzi múzeumban. Kérdeztem tőle, hogy a van e gömbe, erre csak annyit mondott hogy eriggy haza fiam ide többet ne gyere. nem is mentem, de hétfőn jött a FED EX, véletlenül hozzám küldték ki a gömbét, át is vettem kiperkáltam azt a 70 eurót amiből csak a posta volt 63. Első ránézésre elég ocsmány után gyártott darabnak tűnt, de másodikra is. Használati útmutatót nem adtak hozzá, illetve van egy de az arab nyelven van, de lehet az sem használati útmutató hanem valamiféle fonetikus írással íródott varázsige jelszó kódex fedex micsoda. mit kezdhetnék ezzel?
2012. máj. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azt elfejeltettem hozzátenni, hogy nem látok rajta semmiféle kapcsolót amivel be tudnám üzemelni, illetve nem tudom hogy kell-e ezekbe elem vagy valami, szét is szedtem volna, cask háromszögfejű csavarokkal van rögzítve, amit köztudottan nem lehet kicsavarozni :( aki tapasztalt hasonlót írja már le, hogy milyen elem kell bele! köszönöm
2012. máj. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 claidheamohmor ***** válasza:
...hát ez kicsit olyan Jedlik-féle villanydelejes forgony-kinézetű vacak, némi Teslás beütéssel... különben a háromszögfejű csavart is ki lehet tekerni, csak hozzá kell hegeszteni a csavarhúzót (amúgy nem arra tervezik; fogyasztói társadalomban élük, ha elromlik, kihajítod és veszel másikat). Egyébként meg meg digitális gömbből jósolni nem kunszt, minden sarki vajákos ezzel kavar, én azt mondom,igazi jós csak analógot használ, üvegből, és a tekintetével delejezi...
2012. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!