Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez mi lehet,...

Szerintetek ez mi lehet, miért történik ilyesmi velem? Képesség vagy ajándék? Tovább fejleszthető?

Figyelt kérdés

Kioktató válaszok kérem kíméljenek, nem vagyok ezotéria mániás tini. Felnőtt nő vagyok, ráadásul keresztény. Nem foglalkoztat az ezotéria, de tudom hogy keresztény körökben nem kapnék értelmes választ.


Szóval a helyzet az, hogy néhányszor megálmodtam a jövőt. Nem tökéletesen, mindig kicsit homályosan, de amikor megtudtam, hogy "megtörtént", rögtön ráismertem.


Az egyik ilyen eset az volt, hogy a gyerekkori legjobb barátomról álmodtam, aki az apukáját gyászolta. Beszélgettünk és nagyon ki volt. Ekkor már kb 10 éve nem beszéltem vele és 5 éve nem is láttam őt.

Szüleim ismerik a családját. Az álomra rá pár napra mesélték, hogy a fiú apukája kórházba került. A sok cigi tönkre vágta a tüdejét.


A minap is hasonlóan megálmodtam egy ilyen "tragédiát", szintén kórházba került valaki.

Az érdekes az, hogy mindkét esemény körülményei egy esküvő. Nem tudom kinek az esküvője, mintha az enyém lenne, de valójában nem az.


Sok ilyen álmom volt a múltban, sok feledésbe merült, sokat lehet fel sem ismertem.


Ne dezsavűre gondoljatok... nem akkor jut eszembe, hogy "megálmodtam", amikor kiderül, hanem már előtte feljegyzem vagy elmesélem valakinek, aki igazolhatja. És nem olyan emberekről álmodok, akikért aggódom, vagy akikkel napi kapcsolatban vagyok.


Szóval, ha valaki tud erre magyarázatot, azt megköszönném. Ha esetleg valaki arra is tudja a választ, hogy mit kéne ezzel kezdenem az még jobb lenne. Mert tudni a jövőt az önmagában hasztalan ha megváltoztatni vagy könnyebbé tenni nem tudom.


2012. máj. 23. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Magyarázat ?erre?Sajnos én is vagyok/voltam így.Sokszor előre megálmodtam helyzeteket az életből és később mikor átéltem ,benne voltam akkor azon járt az agyam,hogy ez egy másik életemben már volt?vagy hol találkoztam már ezzel?Aztán rá kell jönnöm,hogy már álmodtam róla.Ugyanazt írnám le mint Te amit leírtál.Ezt most nem teszem.Bár engem is érdekelne erre egy magyarázat
2012. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 medve5 ***** válasza:

Vannak emberek,akik érzékenyek,fogékonyak olyan dolgokra,amelyek nem magyarázhatóak meg.Te is ezek közé tartozol.

Nem kell tenned semmit,csak élned kell az életed úgy,mint eddig.Van úgy,hogy soha nem jövünk rá arra,hogy mi-miért történik.

Többek között ezért is szép az élet!!!

2012. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Kepesseg,vedd ajandeknak.Te csak megtapasztaltad ,hogy a vilagon sokkal több dolgok vannak,mint amit belenkneveltek,es a legtöbb ember elfogad,es te megalmodtad,megerezted,hogy a vilag sokkal nagyobb,es vannak meg dolgok,amit nem mindenki lat-erez,ezert sokan nem hisznek benne.Fejleszd a kepesseged,es ne felj,különös adottsaggal vagy megaldva.
2012. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kaptál egy ajándékot.ha valami rosszat látsz próbáld megváltoztatni mielőtt megtörténik ha sikerül.ha mélyebben beleakarsz térni az erő dolgokba írj rám.
2012. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Strigi ***** válasza:
53%
A kereszténység is ezotéria.
2012. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tom Benko ***** válasza:
Egybeesés. Álmodtál valamit, aztán hasonló történt a valóságban, az agyad meg a kettőből egyet csinált. Írd fel az összes álmodat, és hirtelen alig-alig lesz ilyen köztük, kb. a véletlen bekövetkezéssel egyenlő számban.
2012. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne eyszerre történtek az álmok és történések? nem lehet,hogy sak annyira empatikus, vagy hoy mai napig ,,érzed" a barátod fontos érzéseit, aik annyira nagyok hogy ,,túlnőnek" rajta?
2012. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet empátia, nem zárom ki. Nem tudom hogy egyszerre történt-e a fiú esetében.

A legutóbbi eset az egyszerre történt.

2012. máj. 25. 16:31
 9/9 anonim válasza:
Ez itt a MATRIX!! (én 14 vagyok de nekem nagyon gyakran vannak ilyen eseteim mint neked)
2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!