Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismer valaki SZOLNOKON megbízh...

Bella93 kérdése:

Ismer valaki SZOLNOKON megbízható jósnőt, látót? Milyenek a tapasztalatok? És esetleg kérhetnék elérhetőséget? Illetve mennyiért dolgozik a hölgy? Köszönöm! :-)

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:

06 90 666-154

ez a legjobb a környéken, csak ajánlani tudom

2012. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez egy 90-es szám, melyik település pontosan? És megkérdezhetem mennyiért dolgozik? Nagyon szépen köszi! :-)
2012. máj. 25. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:

emelt díjas szám, mert telefonon is jósol, de ha kéred, akkor személyesen is tudsz vele találkozni, és akkor a telefonhívás árát levonja a díjból amit személyesen kér.

az ár attól függ, miket kérsz tőle. szerintem érdeklődj. van árlistája is, de most nem tudom fejből.

amúgy azért is emelt díjas, hogy ne szórakozzanak vele a hülyegyerekek.

2012. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne pocsékold ilyen hülyeségekre a pénzed...
2012. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Szécheny lakótelep?! :)

Ha adsz egy e-mail címet, tudok benne segíteni!

Oda elküldöm az elérhetőségét és a nevét, sajna itt nem tudom privátba miként lehet, illetve lehet-e?!

Viszont fantasztikusan ügyes Mester!

Én 18-19 éve ismerem és eddig mindig bejött amiket mondott, aurából is megmondja a dolgokat! (a múltat is, az nélkül, hogy bár mit mondanál!)

Csak ajánlani tudom, sok ismerősnek segített már a közel 20 év alatt és persze nekem is!

2012. júl. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, itt küldtem privátot, e-mail címem s.noncsi93@gmail.com
2013. jún. 2. 14:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit így furcsa ennyi idő után, de a levélben megmagyarázom, és KÖSZÖNÖM! :)
2013. jún. 2. 14:38
 8/9 anonim válasza:
Szia! El tudnád nekem privátba küldeni az elérhetőséget meg leírnád,hogy neked bejött e? :)
2014. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sikerült találkozni a josnovel? Mik a tapasztalatok? Kíváncsi vagyok mert en is szeretnek eljutni egy joshoz,csak nem tudom, hogy kihez fordulhatnak
2017. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!