Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismer valaki Budapesten...

Ismer valaki Budapesten megbízható látót?

Figyelt kérdés
már annyit hallottam erről a dologról hogy szeretném tudni hogyha létezik és ha igen kiszélesíteni a tudásom ezen a téren. egy olyan látó érdekelne aki meg tud engem győzni tud valaki ilyent ?

2012. márc. 5. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még amolyabbant is. Ott a Rózsavölgyi kilátó!
2012. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Gellért hegy tetejéről is messzire látsz.

Megbízható látó NINCS!

2012. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha jol ertelmezem a kerdesed, akkor te lato szeretnel vagy akarsz lenni, tehat elsajatitani akarod ezt?
2012. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnálatos magyarország helyzete mind tanultság erkölcs és munkanélküliség terén is. nem kitanulni akarom a szakmát a létezéséről akarok tudni művelni nem szeretném. még nem hiszek benne arra vagyok kiváncsi mennyire kamu ez az egész
2012. márc. 5. 19:34
 5/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"arra vagyok kiváncsi mennyire kamu ez az egész"

NAGYON kamu...


Persze vannak, akik hisznek benne. Tudod, ez is olyan, mint a vallás. Aki hisz benne, az semmilyen ellenérvet bizonyítékot nem hajlandó elfogadni, mert ő ugye jobban tudja. És éppen ugyanez van fordítva is, aki nem hisz benne, az tudományos érvekkel bástyázza körül magát, és azt mondja, hogy amíg nem bizonyítják, addig nem hiszi...


Én is a második csoportba tartozom, tehát eddigi fizikai, biológiai ismereteim alapján a "látás" jelensége nem létezik, egyszerűen nincs, a művelői jobb esetben téveszmések, rosszabb esetben csalók.


De persze, hogy TE mit hiszel, azt neked magadnak kell kialakítanod. Én azt javaslom, hogy ismerkedj meg mindkét oldali véleményekkel, "bizonyítékokkal", és vond le a SAJÁT következtetéseidet.


Pedro

2012. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen ezt tervezném :) az 1ik oldalt ismerem és nem vagyok beszűkült és engedem hogy bizonyíthassanak nekem. minazonáltal nem vagyok egy könnyűlelkű fruska akit bármilyen bokorba be lehet csalni szóval látó legyen a talpán akit ajánlanátok
2012. márc. 5. 19:58
 7/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"nem vagyok egy könnyűlelkű fruska akit bármilyen bokorba be lehet csalni "


Francba... Pedig ez lett volna a következő, amivel próbálkozom...


Pedro

2012. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A számból emelted ki a gondolatot, Pedro

XD

2012. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:

Nem tudom... ha én tényleg rendelkeznék olyan képességgel, amilyenekkel a látók kiállnék a legnagyobb nyilvánosság elé : itt vagyok teszteljenek le nem csalok, bízok a képességemben mert úgy működik ahogy azt én gondolom.


De persze lehet túl szkeptikus vagyok...

2012. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Moszka téren, vagy a Blahán hemzsegnek, alacsony a munkabérük.
2012. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!