Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az inga csak nekem nem működik?

Az inga csak nekem nem működik?

Figyelt kérdés
Mármint ha felteszek egy kérdést, akkor szinte mindig azt a választ kapom amit hallani szeretnék. Illetve tudom befolyásolni az ingám mozgását. Gondolattal megállítom, újra elindítom, különböző irányokba, különböző erővel. Másnak nincs ilyen gondja? Nektek működik? Lehet, hogy még inkább ki kéne ürítenem a fejemet? 16/L
2012. máj. 24. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is.
2012. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen ki kell

amikor először ingázol, transzban is kellne lenned

2012. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 x) ***** válasza:
49%
Akaratodon kívül is mozog valamennyire a kezed. Egyébként az inga a legjobb módszer arra, hogy becsapd magad. Teljes transz szükséges hozzá hogy bármilyen eredménye is legyen.
2012. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Másnak se.
2012. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Biztos rossz benne az elem :)
2012. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Az tény, hogy befolyásolod a saját akaratoddal. Ezért jobb, ha más ingázik neked, aki "semlegesen" tud hozzáállni a dologhoz. Vagy akkor próbáld meg tényleg üres fejjel csinálni. :)
2012. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Mi szoktunk ingázni anyukámmal.

Én pl. mindig úgy kezdem, hogy leülök, megnyugodok, kizárom a külvilágot, majd megkérdezem, hogyan jelzi az igen és a nemet.


Nekünk nagyon sokszor segít. Most viszont nagyon kíváncsi vagyok. Tegnap írtam töri kisérettségit és nagyon sokat készültem, mégis izgultam.

Előtte pár nappal feltettem két kérdést ezzel kapcsolatban, az inga olyan választ adott, aminek a legjobban örülnék. Bár most, hogy túl vagyok rajta, azt gondolom, nem lehetetlen, sőt! :) Hát jövőhéten kiderül, hogy jó választ adott-e az inga, vagy csak azt, amit hallani szerettem volna.

2012. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nem könnyű dolog ez. Valóban tökéletes harmónia, higgadság szükséges, erre csak kevesen képesek. Főleg ha magadnak számodra fontos dologra akarsz rákérdezni, ha nem vagy elég koncentrált erős a vágyaid vagy éppen a félelmeid befolyásolják az ingázás eredményét. Egészen más a helyzet ha másra kérdezel rá olyanra amiben nem vagy személyesen érintett. Ott megvan a szükséges egyensúly, kizárva a befolyásoló tényezők.
2012. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Tehát a probléma ott kezdődik, ha úgy állsz neki hogy szeretnél hallani egy választ, ha benned van a remény hogy ez lesz vagy az.

A dolog ott kezdődik hogy megakarom tudni A választ és elfogadom. Tényleg nagyon nehéz rengeteg gyakorlás önkontroll kell ehhez.

2012. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor az egyik BL meccsnél megkérdeztem az ingát és nem értettem, hogy miért mond mind a két csapatra nemet, (azt kérdeztem a csapat nyer-e), este rájöttem, mivel döntetlen lett. :-))

Ilyennél úgy látszik működik, mert nem voltam érdekelt az eredményben és így nem a vágyaimat tükrözte.

2012. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!