Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy működik az inga? Bárkinek...

Hogy működik az inga? Bárkinek működik? Honnan tudom, hogy az illető nem csak (szemmel nem látható módon) mozgatja s közben azt mondja, hogy gondolatával irányítja?

Figyelt kérdés
Olvastam róla a neten, de inkább olyanok véleményét várnám akik ebben jártasak és saját tapasztalataikat írnák le. Milyen anyagból legyen? (itt is volt pár lehetőség felsorolva, én egy hegyikristály ingát vettem, de erről nem sok helyen olvastam) Kipróbáltam, meg tudtam mozdítani és megállítani, (nem a kezemmel mozgattam, magamat miért csapnám be) stb, és megijjedtem az egésztől.
2011. ápr. 19. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell seggbelökni alapvető fizikai törvényeket? Miért tanul az ember iskolában fizikát ha ennyit nem tud belőle haasznosítani?
2011. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont.
2011. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy cérna -rajta egy gyűrű (pénzt ne adj ki ilyenekért)

tkp. Te mozgatod- csak a tudataltti tartományokkal -ezért nem tudsz róla, nem tudatos

arról kaphatsz -elég homályos információt -milyen tudatalatti sejtáseid vannk -amiket nem mersz/akarsz/tudsz tudatosítani

de a dolog mégis elég homályos ám. Félni nem kell, csak tudd, hogy a racionális tudat bezavar közben.

Szerintem nem igazán kell vele foglalkozni

2011. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az inga bárkinek működik, de meg kell tanulni használni, hogy ne a saját akaratod irányítsa. Valószínűleg nem kapsz majd tőle igazi válaszokat, amíg a saját akaratodat nem tudod kikapcsolni.
2011. ápr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez most nem pont ide való, de részben igen. Én az energiámat szoktam mérni úgy, hogy egy rézpöcökre (alátétszerűség) rákötöttem egy 30 centis cérnát. A tenyerem fölé tartom és arra gondolok, hogy jobbra köröz. Megvárom, amíg teljesen felpörög, aztán megpróbálom megállítani, ami már nehezebb, aztán az ellenkező irányba mozgatom a gondolatommal. Ezt mindenki megtudja csinálni, csak egy rézdarab kell. A furcsa az, hogy jobbkezes vagyok, és a jobból nem áramlik annyira az energia, mint a balból.
2011. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!