Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az hogy lehet hogy majdnem...

Az hogy lehet hogy majdnem pontosan megtudom "jósolni" hogy mi fog történni másnap?

Figyelt kérdés
Pl valaki nem jön suliba stb.

#Megjósolni
2012. jún. 5. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50-50% az esélye, és a majdnem így beválik. Nem kell ehhez jóstehetség. De még ami nagy valószínűséggel bekövetkezik sem misztikum, ha tényleg úgy lesz, és ezt gondold.
2012. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a kulcsszó a majdnem.
2012. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Smartguy86 ***** válasza:

Majdnem:DDDD Tehát az eheti lottószámokat is majdnem eltalálod. Majdnem... "De az stimmelt, hogy 1-től 90-ig! Majdnem eltaláltam" :DDDD


Jó arc vagy hallod. Jót nevettünk... Amúgy nem.

2012. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A "majdnem" en azt értem MOST PONTOSÍTOM 80% ban beválik az amit mondok !
2012. jún. 5. 13:48
 5/14 Smartguy86 ***** válasza:
És amikor meg nem válik be, azt meg se jegyzed. Csak próbáld ki, hogy minden nap leírod egy naplóba, hogy másnapra mit jósolsz, aztán másnap pipáld ki, ami bejött 100%-osan. 1 hétig csináld ezt és aztán számold össze! Meglepő, de pont fele-fele, de maximum 2/3-1/3 lesz az arány valamelyik oldal javára. De próbáld ki dobókockával vagy érmével. Ha viszont hozod a 100% rátát, akkor jelentkezz valami tehetségkutatóba :DDD
2012. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Lehet viccelődni ! De egy 10 feladatos dolgozatból 5-6 kérdést 90% osan eltalálok. Gondoltam megkérdezem hogy ennek mi lehet az oka !

De lehet hogy többet nem fogok ilyen kérdést feltenni mert azt hiszik egyesek hogy csak hülyéskedek !

2012. jún. 5. 13:57
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

"egy 10 feladatos dolgozatból 5-6 kérdést 90% osan eltalálok"


aztakuvva :D magyarul 10 feladatból 5öt találsz el. Ha csak két válasz létezik, és feltételezzük hogy hülye vagy mint a segg, és gőzöd nincs a témáról, akkor hozod az 50%ot :D gratulálok :D


néhány 1 kredites főiskolai szabadon választható tárgyhoz majd jól jön ez a képességed, bár azért ott is 60% a limit, de addigra biztos begyakorlod majd a pszihikus erőd :D

2012. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:
81%

Ha 4 válaszlehetőség van, akkor próbáld ki az ABBA és ACDC kombinációkat. Ha mázlid van, akkor meg lesz a 2-es :DDDDDD


És ha kifejtős kérdés jön, akkor baráton, neked lőttek :DDDD

2012. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Orsider válasza:
Én komolyan veszlek téged !!! Bizony létezik mondjuk megérzés , esetleg 6.érzék. Én régebben úgy jósoltam a suliban , hogy ismertem az embereket , pl régebben megkérdezte tőlem egy elkényesztetett gazdag bunkó , h meglesz e karácsonyra a BMX-e én meg azt mondtam neki h : Igen . És bevált (természetesen) , szóval vagy butának kell lenni ahoz h átverd az embereket , vagy tényleg megérzed mondjuk a halálukat , mikor mit éreznek , ehez hasonlók , tényleg van ilyen , de vannak olyan emberek is akik csak át akarnak verni másokat , én nagyon jo emberismerő vagyok , és mindig tőlem kérnek tanácsot h milyen helyzetben mit tegyenek , és mivel már sok mindent megtapasztaltam , igy tudok segiteni is nekik . Ha neked is van ilyen képességed akkor azt javaslom , hogy használd ki :)))) És ne foglalkozz azokkal akik hülyére vesznek :\\\ :))) ^^
2012. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Smartguy86 ***** válasza:

"pl régebben megkérdezte tőlem egy elkényesztetett gazdag bunkó , h meglesz e karácsonyra a BMX-e én meg azt mondtam neki h : Igen . És bevált (természetesen)"


Bakker, te aztán tudsz. Le a kalappal, lábaid előtt heverjen a nép :DDDDD

2012. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!