Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi történik olyankor, ha egy...

Mi történik olyankor, ha egy démon egyesül egy szellemmel?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam ezen a múltkori démonidézésünk miatt.... Mi lenne, ha megpróbálnám a démonom összekötni egy idézett szellemmel?


Persze még nem idéztem meg a szellemet :)


2012. jún. 19. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kipróbáltam. A nagyim szelleme megszállta a démont, azóta újra velünk van de mégse. Újra süt nekünk pitét, húsos pitét.
2012. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mivel ilyen nincs, nem történik semmi.
2012. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Atombomba.
2012. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Démonok sem léteznek.
2012. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

nemhiszem hogy ossze tudod hozni,a demon es a szellem nem egyenlo.azaz a demonok a pokolbol,vagy a pokol korul aramlanak a szellemek meg altalaban az eloktol a tulvilagra:)

eleg ritka az ilyen ha egy szellem es egy demon ossze kapcsolodik,se nwm ajanlatos mert nehez kontrolalni,plane a demont

2012. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
ha egy démon egyesül egy szellemmel, akkor az történik, hogy téged bevisznek a pszichiátriára....
2012. jún. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
az emberek megbolondulnak a hőségben:D
2012. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Te tudsz egyesulni egy kutyaval?:P


Ha megis sikerulne : Ugyanazt fogod latni,mint amikor demonokat idezgetsz... Semmit


Valamint: Szerintem kerdezd meg a demont amit idezgetni szoktal...


(Megsugom: Meg demont sem ideztel, de mindegy:P)

2012. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha még történne is valami, akkor se lenne pozitív...Az ember miért nem fogja fel, hogy nem tudja ezeket az erőket irányitani! Csak belegondolsz és látod ki az erősebb, de mégis szellemeket idéztek...Ha megidéztél egy szellemet az nem fog elmenni, miért menne el hisz megidézted.Gratulálhatsz magadnak...
2012. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Elvileg a szellem is csak a lélek porhüvelye, a testet követően az is meghal idővel. Ha létezik démon, nincs haszna egy ilyen megszállásból. Egyébként meg akkor már egyszerűbb felvennie a szellem alakját, nem?
2012. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!