Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki segítsen! Kérem! Többi...

Valaki segítsen! Kérem! Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Van egy szellem/démon a vidéki lakásunkba. Tegnap elég rendesen rám ijesztett, elég erősen nézett, követett, és éreztem a jelenlétét.(nem láttam) Kiraktam Jézus képeit, egyet a szobába, másikat a másik szobába, ahol alszom. Már-már reszkettem. Kértem hogy távozzon. Utána megnyugodtam, és a gyomoromba megkönnyebbülést éreztem. Az este béként hagyott. Vettem egy rózsafüzért.. mivel kint van Jézus képei, és rajtam a rózsafüzér, ( meg is fogom szenteltetni), felszórtam a szoba 4 sarkát sóval,(23. zsoltár hallgattam közbe) .. Ha legközelebb megyek le a vidéki házba, nem fog már zaklatni?


Senki ne nézzen hülyének, mert semmi bajom agyilag, nincs szükségem pszichológusra, se gyógyszerekre, se semmi! :)

Ezeket a dolgokat csak ott érzékelem, itthon nem!

SZKEPTIKUSOK KÉREM SZÉPEN, NE ÍRJANAK! KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

Egyébként még tanulok, sportolok, egy normális srác vagyok.



2012. jún. 11. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A hit ugyanúgy képes démon és szellem jelenéseket kalibrálni a házadba, mint ahogy ha meg vagy győződve róla, hogy a megfelelő előkészületekkel és ceremóniákkal távol tarthatod, akkor valóban nem is fogsz semmit érzékelni.
2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg előfordulhat hogy ezután nem fog történni semmi ilyen. Amúgy katolikus vallású vagy?
2012. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Katolikus azt hiszem.. ( egyébként éreztem, hogy nagyon felbőszíthettem valamivel, pedig semmit nem csináltam)
2012. jún. 11. 13:17
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Hívj egy papot hogy szentelje meg a házat, akkor majd elmegy a démon. Addig ajánl fel egy misét az úrnak.
2012. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha katolikus vagy, akkor a rituale romanumnak vannak olyan démonűzésre alkalmas részei amiket bárki véghezvihet. Szabadító imádság. De tényleg jobb ha kihívod a papot, ő megmondja van e gonosz a házadban, és ha van akkor elmagyarázza neki hogy hova menjen de nagyon gyorsan.
2012. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat ! :) Hívni fogok papot, és köszönöm, hogy nem kezdtetek el badarságokat írni!:]
2012. jún. 11. 13:25
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Lehet régebben meghalt valaki abban a házban, és az ő szelleme kísért ott, és nem tudja elfogadni azt, hogy már eltávozott az élők soraiból.
2012. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ezt a házat mi építettük. Megkérdeztem Apát, és azt mondta, régen nem volt itt semmi, szántóföld volt csak.
2012. jún. 11. 16:58
 9/20 KMJ ***** válasza:
90%
Szerintem megpróbálkozhatsz még védő angyalodhoz imádkozni, hogy szabadítson meg tőle, vagy Istenhez, hangosan kéred az hatásosabb, mert egyértelműbb.
2012. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Napkiraly ***** válasza:
87%
lehet a szántóföldön vagy a közelben halt meg valaki
2012. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!