Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek abban, hogy egy...

Ti hisztek abban, hogy egy keresztnévből és évkorból 2 perc alatt meg lehet jósolni, jövendölni, hogy mi fog történni az illetővel?

Figyelt kérdés
Van az Ezotéria tv, valamint a tv2 is nagyban honosítja ezeket a maszlagos műsorokat... Betesznek egy két más identitású, meleg műsorvezető és "szakértő" embert, - már elnézést, aki telefonon keresztül, mindössze 400/500 forintos percdíjért, csupán egy nevet kér valamint egy születési dátumot/kort. Előveszi a kínai portékáját, amire azt mondja, hogy ereklye, de amúgy egy 50 forintos medál vagy kő .. Ránéz.. és 1.000.000-szoros erőt szabadít fel... Nem kell 2 perc máris látja a jövőt. Hát ez vicc gyerekek. Arról nem is beszélve, hogy mily meglepő, az adott telefonálókat le is kapcsolják a telefonról hamar.. - véletlenül se tudjanak reagálni a mesékre. Kicsit sem feltűnő, hogy mekkora szálhámosak, de aki erre ad pénzt annak úgy is kell. Mit gondoltok erről?? :)

2012. júl. 3. 14:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem lehet:)
2012. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt amit te. Az az igazság, amit leírtál. Szélhámosok. Mindig is azok voltak a betelefonálós ezotériás műsorok, nem is értem, miért kell ezt bárkinek megerősítenie :)


Én csak nevetek azokon, akik annyira ostobák, hogy betelefonálnak, és beveszik ezt a sok hülyeséget.


Jah, ha nem mondtam még volna, én 300 forintos percdíjért jósolok, csupán monogramból, akit érdekel megkereshet.

2012. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A szélhámosság attól még becsapás ha a becsapott hívja fel.
2012. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Borzasztó, hogy valaki ezeket elhiszi.
2012. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hat hasonlokepp osszefoglalja ez a video is az emberek nagyreszenek allaspontjat:


http://www.youtube.com/watch?v=UnUAfrKVb3E

2012. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezek látnák a jövőt akkor nem ilyen sz@r műsorban lennének! Nem tudnak ezek lósz@rt sem,csak jól lehúzzák a népet! Szegény tudatlan telefonálók,és ezek a csalók meg kihasználják a naivságukat...

Richárd voltam,és tökéletes vagyok!:)

2012. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek, mivel születési dátumból, névből, bármiből nem lehet jósolni. A jövőt nem tudja senki, és nem láthatja egyetlen önjelölt "látó" sem. Az emberek átveréséből élnek az ilyen emberek és műsorok. Sajnos sok a buta ember, aki elhiszi, és a megtakarításait erre rakja fel.


Volt több eset is a tévében, amikor a szerencsétlenek milliókat adtak a jósnak, hogy az tisztítsa meg a pénzt. A szélhámos meglógott a pénzzel, ők hoppon maradtak. Ilyen nagymértékű az emberi butaság.

2012. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még az sem kell ! Én és sok jós, így láttatlanba készpénzátutalás ellenében tudunk jósólni neked bármit !
2012. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem látják a jövőt, csak mondanak valamit.

Az lenne az ijesztő, ha tényleg látnák a jövőt!

Én nem szeretném tudni, hogy mi vár rám, milyen betegségem lesz, vagy bármi...

Ha belegondolunk, akkor ez egy nagyon ijesztő dolog!

De szerencsére ezeknek a "mágusoknak" a 95 százaléka elmezavaros valaki, aki vagy elhiszi, amit mond, vagy csak röhög a markába, hogy "jé, mennyi hü.lye van!"


Nekem a "kedvencem" máig az a férfi, aki a tévében táv-műtött.

Fenn van a Youtube-on is, megműtött egy nőt telefonon keresztül.

Na, az volt a mélypont ezekben a telefonos-jós sza.rokban.

2012. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó hozzászóló! Arról még nem hallottam...!

Mindenesetre dühítő, hogy ennyi sok buta ember van.. ://


Amúgy Mindenkinek köszönöm a hozzászólását,

Richard, Mr tökéletes Úr, Neked is!!

2012. júl. 3. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!