Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok már jósnál?

Voltatok már jósnál?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 10:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem voltam.
2012. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én sem
2012. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én 17 éves koromban voltam egy jósnőnél, a nagynéném beszélt rá, hogy kísérjem el, mert ő havonta ment hozzá...

No, én egyáltalán nem hittem az ilyesmiben, nevetségesnek találtam, hogy ilyen h*lyeségekre szórja ki a pénzét, főleg azon röhögtem jó nagyokat, hogy KÁVÉZACCBÓL jósoltat...


Szóval, végül elmentem vele, gondoltam majd röhögök egy jót (magamban)... :-))


Nos, akkor nekem is jósolt ez a jósnő (a nagynéném fizette), meg kellett innom egy csésze törökös kávét, aztán a zaccal együtt megfordította a csészét a csészealjra és kicsit várni kellett...


Akkor mondott mindenfélét ez a jósnő, amiket igyekeztem megjegyezni, de AKKOR semmiféle jelentőséget nem tulajdonítottam neki (gondoltam, ez is egy szélhámos)...


Csakhogy az történt, hogy a jóslat minden szava azóta szép sorban bevált!!!... 8-O


Előre megmondta :

- olyan férjem lesz, aki sokat utazik és gazdagok leszünk, munkánkból lesz sok pénzünk (BEJÖTT!)...

- a férjem szőkés-barna zömök testalkatú férfi lesz (BEJÖTT!)...

- két gyerekünk lesz, egy fiú és egy lány (BEJÖTT!)...

- lesz saját házunk is, de egy olyan lakásban leszek boldog, ami egy saroklakás (BEJÖTT!)...

- sokat fogunk utazni (BEJÖTT!)...


El kell még mondanom, hogy 17 évesen még egy fiút sem ismertem, amelyik a leírásnak megfelelt volna, a későbbi férjemet 20 évesen ismertem meg és 23 évesen mentem hozzá feleségül...


Immár 58 éves vagyok és ma is döbbenten állok az eset előtt : fogalmam sincs, HONNAN tudta ezt a jósnő megjósolni 40 évvel ezelőtt egy csésze kávézaccból, mi lesz a jövőm?!...


Annyit tudok erről a jósnőről, hogy évekig Egyiptomban élt, a férje diplomata volt, és ő ott tanulta a jóslást...

Azóta már meghalt, sajnos nem tudom újra felkeresni...

2012. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Érdekes a történet, viszont azt azért leírnám, hogy ez elég bizonytalan.

Mivel te módosítod a saját jövőd... Lehet, hogy azért lett olyan férjed, amilyen, mert a tudatalattid a jóslat hatására akaratlanul is így akarta.

Gyereked is lehetne még akármennyi és így tovább.

2012. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem, és nem is megyek, mert:

Luke: A jövő? Meghalnak?

Yoda: Azt nem láthatom. A jövő mindig mozgásban van.


A jós is csak az adott élethelyzet alapján tudja megmondani, hogy mi van. Vagy esetleg lehetőségeket mond még, de nem fogja megmondani, hogy már pedig ez lesz. Mert ott van a szabad akaratod, amivel felülírhatsz MINDENT. Lehet ha két hét múlva visszamennél, akkor már tök mást mondana, mert az alatt a két hét alatt sok minden változott a jövővel kapcsolatban a döntéseid miatt. Esetleg a karmikus dolgokat láthatja meg, ha engedik nekik fentről. A jós is csak annyit tud mondani, amibe betekintést engednek neki.

2012. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%

Kedves #4-e beíró!


Bevallom neked, hogy hosszú évekig nem foglalkoztam ezzel a jóslással, sőt egyenesen nevetségesnek tartottam, nem hittem benne!...


Csak évek múltán (mikor sorra kezdtek beigazolódni a jóslatok) akkor kezdtem el gondolkozni rajta, HOGYAN LÉTEZIK EZ???...


El kell mondjam neked, hogy egyáltalán nem könnyen születtek gyerekeink : 13 évig küzdöttünk, mire megszülettek (tehát nem áll az sem, hogy hipp-hopp született két gyerek és a jóslat miatt nem akartam többet)...


Tényleg azt hiszed, olyan könnyen lehet a jóslásnak megfelelő férfit keresni (aki külsejében és a jóslat leírása szerint is) megfelel a leírásnak?!... :-DDD

Amikor megismertem a férjem, még kezdő mérnök volt, pár évvel azután kezdett el utazgatni a munkái miatt, miután összeházasodtunk!...


Ha valaha már vásároltál lakást, akkor tudhatnád, hogy reménytelen egy "saroklakást" keresni, ami árban, nagyságban, fekvésben, környezetben, stb. mind megfelelő lenne...

2012. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Ez nagyon szuper. Én elhiszem, hogy tényleg vannak igaz tudású jósok de sajnos sok a szélhámos is. Aki nem hisz benne, nem kötelező írni, én igazából érdeklődtem és nem szkeptikusok válaszait vártam: :-) Annyira sok negatív ember van és ez elszomorít(ana), de én pozitív maradok.:-)
2012. júl. 4. 12:41
 8/26 anonim ***** válasza:

Erre a kerdesre igennel es nemmel lehet valaszolni...


Rosszul tetted fel a kerdest ha szkeptikusok valaszat nem varod...(es akkor is ha tortenetekre vagy kivancsi)


Erre a kerdesre csak az igen, es a nem a helyes valasz. (egyforman helyes)

2012. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ez nem szkeptikusság, a jövő az egy nagyon felfoghatatlan dolog számunkra, és nem a jósnő sz×rta a spanyol viaszt. A jövő állandóan alakul, minden döntésünkkel befolyásoljuk. Láttad a Next - A holnap a múlté című filmet? Lehet elsőre egy Hollywood-i filmnek tűnik, de annál sokkal mélyebb. 2 percet belelát a saját jövőjébe, és rajta áll vagy bukik, hogy mit cselekszik. :) Úgy hogy ez a véleményem a jósokról. Működhet, de nagyobb az üzleti része ennek, és amit mond, azt is osztani kell kettővel. Inkább asztrológiai elemzésre menj el, az kézzel foghatóbb, reálisabb képet ad neked. Hogy mi miért történt eddig az életedben, és mikre lehet SZÁMÍTANI. Nem hogy mi fog történni.
2012. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nagyon jó asztrológusokat ismerek. És azért nem tettem fel úgy a kérdést, hogy mik a tapasztalatok a jósokkal kapcsolatban, mert számítottam a szkeptikusok írásaira. Ők azonnal írnak ha ilyen kérdés merül fel, de ha életükben tanácsra van szükségük akkor hallgatnak és be nem ismernék.
2012. júl. 4. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!