Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Voltatok már jósnőnél?

Voltatok már jósnőnél?

Figyelt kérdés

Kifejezetten kiváncsivá tett ez a téma. Nemrég egy barátnőm mesélte, hogy az Ő anyukája volt régebben jósnőnél.. A nő mesélt a múltjáról, mondott valamit a jelenéről, és a jövőjéből is mondott valamit. Elvileg megjósolta az anyjának, hogy az apukája meg fog halni. Meg is halt bő 2 évre rá. Tudom, hogy meghalt, mert ismertem, csak nem tudom a jóslás részéből mi lehet igaz.

Azt is mondta, hogy nem kell otthagyni a nőnél pénzt a jóslásért, csak ha akarsz..

Tapasztalatok? Vélemények?



2012. jún. 15. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
A jóslás bűn... az eljövendölés nem
2012. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Nostradamus eljövendölte a 1945 atombomba robbanását...és megis történt, a verseiben megírta hogy Hister lesz az antikrisztus, azaz Hitler
2012. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
,,1550 körül írta meg"
2012. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a jóslás bűn?:OO
2012. jún. 15. 14:22
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Anyum volt jósnőnél, még nagyon fiatalon. Azt mondta neki, hogy csak későn esik majd teherbe, hiába próbálkozik majd és így is lett, 2 fiúról beszélt neki és az egyiket hamar el fogja veszíteni. A testvérem kisbabaként halt meg, én pedig rá pár évre születtem. Csak 1x járt nála, de minden bevált, amit jósolt neki.
2012. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha a jóslás bűn, akkor én ösztönös bűnöző vagyok, mert időnként előre tudom a dolgok végkimenetelét némi ráfordított elmélkedés után. Nem bűn az, csak fölösleges időpazarlás, mert csak az adott pillanathoz viszonyított legvalószínűbb jövőt lehet megjósolni. Ami a következő pillanatban akár már változhat is.
2012. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
voltam és rendszeresen konzultálok is jósokkal, látnokokkal. én is az vagyok...
2012. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj.. lehet te másképp vagy ezzel, de én nem szeretem a böbeleket. Söt semmilyen belet.
2012. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem tudom miért pontozott le valaki 0%-ra... tényleg az vagyok.
2012. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi az a böbel?
2012. jún. 18. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!