Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Félek! Szerintetek mennyire...

Félek! Szerintetek mennyire lehetséges az, hogy igaz amit mondott a jós?

Figyelt kérdés

Régen az egyik családtagomnak jósoltak nem is egyszer egy két dolgot rólam. Pár évvel ezelőtt. Amit róla jósoltak bevált, vagyis csak utaltak neki rá és igaz lett, de most félek, hogy nálam is beválik. Úgy 5 éve vagy 4 éve jósolhattak és úgy a 20-22 közötti élet szakaszomra.

Most vagyok 19. Félek, hogy leválhat ezért el megyek ugyan ahoz a nőhöz. Hátha változott valami a jövőmmel illetően. Ezek nem kisebb apróságok, hanem nagy dolgok. Nem balesetet jósoltak meg, hanem más személyest dolgot amit nem szeretném ha beválna.

Egyébként magyar kártyából jósoltak neki.



2012. júl. 14. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Minden jóslás hazugság! Csak az válik be,amit elhiszel!
2012. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Én még nem voltam jósnál:

1. Kamu. Vagy bejön, vagy nem.

2. Ha már ezoterikus magyarázat kell: ne avatkozzon bele az életembe.

2012. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha elhiszed, akkor biztos valóra válik, mert te magad fogod bevonzani.
2012. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmész egy jóshoz,akkor az csak neked jósol,senki másnak.Ha mégis ez történt,amit itt leírtál,valószínűleg önbeteljesítő jóslat lett,ami nem a jós szavahihetőségét bizonyítja,csakis az áldozat hiszékenységét.Ne hagyd, hogy a te életedet is egy kívülálló személy befolyásolja.Éld az életedet,és próbálj meg nem gondolni a negatív jóslatra.

És végül pedig eszedbe ne jusson magadnak jósoltatni!

2012. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szabó Joe válasza:
55%
Szerintem nem szabad komolyan venni,az ilyen jósok általában nagy általánosságokat jósolnak ami többé kevésbé bejön.Egyébként ha pénzért jósol tuti kamu.Amit írtál,hogy jóslás közben utaltak valamire és bejött az csak véletlen.
2012. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha a jósnő fizetős, akkor ne fáradj azzal hogy elmész.

Ha viszont ingyen jósol, akkor ne mondd el neki hogy már jósolt rólad, ne említsd az aggodalmad, csak érdeklődj a jövőddel kapcsolatban az elkövetkezendő 3-4 évre. Ha ugyanazok a dolgok jönnek ki, akkor sem feltétlen kell aggódni, ugyanis ha tudod mire kell számítanod el tudod kerülni azokat. A jóshoz sem kell elmenni, főleg ha fizetős, mert így is elkerülheted azt amit nem akarsz.

2012. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, hogy az ilyen jós mániások soha nem azt a többtízezer példát nézik, amikor a jósnak ötlete se volt, hogy mi lesz, csak hablatyolt valamit, hanem azt a néhányat, amikor bejön.


Ha ma megjósolom, hogy február hatodkán nagy hó lesz, még esély is van rá, hogy bejön, ettől nem leszek jós. Ha megjósolom, hogy kilyukad a jobb hátsó 6-os fogad, akkor is van esély rá, hogy bejön, de kisebb. Ha bejön, egyből istenítenél, hogy de jó jós vagyok. Ha nem jön be, elfelejtenéd csendben az egészet.

2012. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ezalor ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Én jóslással foglalkozó szakember vagyok.


A jövőt NEM LEHET megmondani, mert NINCS előre megírva. A valódi jóslás nem erről szól. Hatásokat, irányokat, eshetőségeket és valószínűségeket lehet nézni, de ez nem egy előre eldöntött valami. Még ha egy kontár jós meg is állapít egy lehetséges jövőt, hiba azt tényként kezelni, ugyanis lehet rajta változtatni. A csalók pedig szándékosan olyan dolgokat mondanak amik általánosak, és nagy valószínűséggel bejönnek, vagy olyat ami majd "évek múlva" történik, és addigra már úgysem emlékezik senki.


Egy valódi, hiteles jós nem állít kész jövőt, mert olyan nincs.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Neee.. ezek a válaszok úhh.. Egyébként hogy elmondjam, saját magamis magyarkártyából jósolok, minen beválik, és IGEN KIJÖHET neki akárki.. család tag, barát, szerelme.. bárkije!! De irj nekem privit!
2012. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A jósok, persze, hogy mást mondanak.

Hümm... 2012.12.21.-ré ki, mit jósolt?

Persze, a nap lejárta után, bármit be lehet írni.

2012. dec. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!