Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha jósnőhöz megyek muszáj...

Ha jósnőhöz megyek muszáj kérdéseket feltennem?

Figyelt kérdés

vagy csak kiveti kártyából mire számithatok?valami személyeset kell mondanom magamról?

aki már volt irja meg legyenszives.

párom nincs,igy maganéleti kérdéseim nincsenek.


2012. júl. 17. 17:15
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én régebben jós voltam, ugyan nem csak kártyával dolgoztam, de azért elmondom mire számíthatsz:

az embereknek alapvetően két fajtája van, aki jóshoz fordul, az egyik probléma miatt, a másik kíváncsiságból. Ha profi jóshoz mész, figyelni fogja a szemed, vagy a tested körüli mozgásokat, ettől függően, ha probléma miatt mész megkérdezi, hogy miért jött el, miben segíthet... ha kíváncsiságból, akkor rögtön leültet és általánosan elkezdi keverni a kártyát, hogy kirakja neked. Egy-két személyes dolgot el kell neki mondanod közben, de ha profi, akkor ezeket a kártya is kirakja neki, általában megnézik mennyire mondasz igazat.

2012. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mustafa33 ***** válasza:
48%
egy szót se szólj, és ha megkérdezi miért jöttél fordulj meg és menj haza. Ha valóban jós, neki tudni kel előre hogy mész és miért.
2012. júl. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ezalor ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!


A valódi jóslás lényege hogy válaszokat találjunk a kérdéseinkre. Tehát a valódi jós csak akkor tud bármit is segíteni, ha kérdést teszünk fel neki.


A jóslás nem arról szól hogy megmondják a jövőt. A jövő nincs előre megírva, így nem lehet megmondani sem.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!