Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha hiptnomizálva feltesznek...

Ha hiptnomizálva feltesznek kérdéseket arra tényleg tudok válaszolni? Még akkor is ha tudatos állapotban nem tudnék? Egy elfelejtett jelszó kéne

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizonyított, hogy tudsz, de csak akkor, ha tényleg ismered a választ. Elfelejtett (vagy csak nem tudatosult) dolog felidézésére jó a hipnózis. Ismeretterjesztő-szórakoztató műsorként nézd meg a youtube-on a Keith Barry trükkjei néhány epizódját.
2012. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. nem feltétlenül

2. olyan embert nem fogsz találni(legalábbis pszichoterapeutát), aki tud segíteni és vállalja is a kockázatot egy jelszóért

2012. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

# 1

egy átlagos mágus/mentalista, semmi több. kicsit vicces, hogy a műsorban csak a sikeres trükköket mutatják, amikor felsül azt meg nem (pedig ez jóval gyakoribb)

2012. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bűvészt akartam írni, nem mágust:D
2012. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első szóló vagyok, és mivel én már válaszoltam a kérdésedre, csak néhány megjegyzést tennék:

- Keith Barry filmjei csak szórakoztató-ismeretterjesztő jelleggel ajánlottam, ő nem hiszem, hogy fogadna, vagy, hogy rendel. :D

- Találsz itthon is hipnoterapeutát, bár nem feltétlenül olcsó mulatság.

- Kisérletezhetsz az ünhipnózissal is.

- Akik szkeptikusak, pedig olvassák el dr. Völgyesi Ferenc könyveit, aki neurológus létére kizárólag hipnózissal gyógyított. (A XX. század első két harmadában dolgozott, korának híres orvosa volt.)

2012. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbáld ki önhipnózissal. De csak óvatosan és kerüld az agykontrollosokat. M Lecron nevű pszichológusnak van erről egy könyve, a neten is meg lehet találni. Azonban ő meglehetősen régen élt, ma már kevésbé repesnek a hipnózisért, mint régen amit részben meg tudok érteni.

Amúgy szerintem egy jelszót, ha használtad, begépelted szerintem biztos, hogy megjegyeztél. Nem hiszem, hogy az agy mindenre emlékezne -például minden ember arcára akivel valaha találkoztam- de egy jelszó egyrészt fontos dolog, másrészt be kell gépelni vagy ütni, el kell mormolni magadban. Ez szerintem egyenértékű azzal mintha egy fájlt 3-4 mappában tárolnál a gépeden.

2012. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Max onhipnozissal de ketlem hogy ne aludnal bele.


Ha jol tudom az agykontroll az alfa agyhullamokat hasznalja mig a hipnozis tetha szint korul van belove. Igy ha az egyik tudomanyos akkor a masik is.

Volgyesi professzornak volt egy allatokkal kapcsolatos hipnozis konyve en azt olvastam.

Szerintem jo dolog hogy hattetbe szorult, mert az emberi elmerol, nagyon keveset tudunk, igy nem tartom teljesen biztonsagosnak a modszert, foleg olyanhoz nem mennek aki nem orvos.

2012. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább használd a brute force jelszótörőt... :D
2012. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hölgyeim és Uraim! Nektek fogalmatok sincs a hipnózisról. (Elő szóló vagyok és megint elnézést kérek a kérdezőtől, mert már válaszoltam, tehát ez csak egy reflexió.)

- Az emberi agy mindenre emlékszik, az egyszer bevésődött, de ez nem a tudatos emlékezés része, előhívni macerás. Amiről nincs emlékkép, arról nincs információ! (Na, itt jön a reinkarnációs hipnózis, és az ezzel szemben megfogalmazott kételyek sokasága, de nem foglalok állást.)

- Völgyesi Ferenc írt egy könyvet "Emberek és állatok hipnózisa" címmel. Jó könyv, de az állatokra vonatkozó rész - a tudomány mai állása szerint - nem áll, a kísérleti eredményeket ugyan elismerik, de azt mondják, hogy az nem hipnózis volt, hanem valami más. (Hogy pontosan mi, az számomra nem derül ki pontosan, a könyv itt van mellettem a polcon, de hiába olvasom újra és újra, a fotók (krokodil, kutya, medve) hipnózisra utalnak, de nyilván más az emberi és az állati elme, ebbe se mennék bele!

Most a kérdezőnek: ha elfeledtél egy jelszót, és az egyéb trükkök nem segítenek, a hipnózis bejöhet! (Nem vagyok érdekelt semmi ilyesmiben, még mielőtt belém kötne bárki is!) :D

2012. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha jó a terapeuta és te is ismerted egykoron a jelszót, akkor tudsz válaszolni. Ha nem ismerted azt a jelszót, ergó másét akarod megtudni, az teljesen esélytelen, bármilyen jó is legyen a hipnotizőr.
2012. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!