Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hiszel a számmisztikában?...

Hiszel a számmisztikában? Jelent ez az én életemben valamit? Van okom félni? Vagy csak babona ez az egész számmisztika?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy a 9es szám a lezárást jelenti 2009ben. Nekem ez jött ki. Lezárás azaz az életem lezárása. Jövő hónap 13án utazok el, egy másik országba, nagyon félek a repüléstől, attól félek hónapok óta, hogy le fog zuhanni és meghalok. Most meg kijött ez a 9es szám... Mit tegyek? menjek el? Vagy más időpontot keressek, mondjuk 14ére írassam át a jegyemet? mit tegyek?
2009. júl. 15. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek. Akkor jelent valamit ha mindent ennek tudsz be. Egyébként is: a legtöbb ilyen dolog az szimbolikus nem szószerinti jelentéssel bír. Pl: élet lezárása: régi hagyományokkal szakítasz az újak kedvéért.

Most volt 3 repülő baleset, a jelenleg nemtom pontosan de sztem megvan vagy 1500 vagy még több üzemben levő repülőből zuhant le ez a 3 db. A vonat után a repülőgép lett a második legbiztonságosabb közlekedési gép.

2009. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
a 9 e s szám nem a vég-et jelenti szó szerint,hanem hoyg lezárul az életedben egy idöszak,másra kell összpontositanod,mint e ddig. de egyébként minden születésnapodon lezárul e gy idöszakod akár tudsz rola akár nem.
2009. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne.Van egy nagyon jó könyv amit ajánlok mindenkinek akit érdekel a téma:Lynn Buess:Örök számmisztika
2009. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha elküldöd privátban a születési dátumodat, segítek!
2009. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elküldtem privátban a cuccot:............
2009. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!