Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mitől lehetséges, hogy "üldöz"...

Mitől lehetséges, hogy "üldöz" egy szám? Vagy számmisztikában mit jelent a 67?

Figyelt kérdés
Állandóan ezt a számot látom. bármikor bárhol vagyok bármit csinálok. mindig megjelenik. Babonás vagyok, hiszek mindenben. Valamit jelenteni akar? utalni? vagy mit? Már kezdek begolyózni. A számmisztikában mitjelent?
2008. júl. 8. 09:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
86%

hát szerintem te is tudod, mit jelent a 67 a számmisztikában... csak add össze a számjegyeket.

jobban örülnél a 69-nek, mi?;)

2008. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
83%
hehe :))
2008. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Huh, jajj, devicces vagy, úristen, te vagy Fábri utódja... pff.

Nem, én inkább jobban örülnék az ÉPESZŰ válaszoknak. És nemértek a számmisztikához, ezért kérdezem bunkókáim.

Csak az válaszoljon, aki tud is lécci...

2008. júl. 8. 09:57
 4/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Az első válaszoló szerintem arra gondolt, hogyha összeadod a két számot 6+7=13 jön ki. Ez a szám lehet szerencsés vagy szerencsétlen is.

Én nem értek a számmisztikához, de te ezen az oldalon hátha találsz érdekes dolgokat. www.szammisztika.lap.hu

Ajánlanék neked esetleg egy filmet is ami a számokkal foglalokozik. Jim Carrey játszik benne. A film címe: A 23-as szám. Érdekes dolgok vannak a filmben! (nem vígjáték!)

2008. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
70%
én vagyok az első válaszadó. nehogy már annyira gyík legyél, h ne tudd, mit jelent a 13!!
2008. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Vannak számok, aki nagyobb valószínűséggel fordulnak elő, mint mások. Ilyen szám az említett 23-as is. Ha te erre a számra figyeltél fel, tudattalanul is ezt keresed, aztán mindig megijedsz, ha meglátod, meghallod. Szerintem próbálj úgy tenni, mintha nem történne semmi, mert tényleg bele lehet őrülni ebbe, főleg úgy, hogy még babonás is vagy.
2008. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
88%
nekem is ez van az 5-ös számmal.. de igazából nem sokat jelent. ha a 11-es számra koncentrálsz, azt is észreveszed mindenhol.. azért van mert ennyire hiszel benne.
2008. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
83%
Épeszű választ akarsz? Felejtsd el azt, hogy 67. Te akarod látni mindenhol. Én leszarom a számmisztikát ezért nem is "üldöznek" a számok, vagy konkrét szám, mint téged. És ne higyj mindenben, mint ahogy mondtad, mert nem sok értelme van.
2008. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én olyan emberek válaszára voltam kíváncsiak akik hiszenek benne és tudnak segiteni, hogy mit is jelent. amugy hidd el, mindent próbáltam. Miért akarnám látni? akarok látni sok-sok 20 ezrest a kezemben mégsincs, defurcsa, nem?? amugy gyik nemvagyok...tudom mitjelent a 13. egy számot, ami BÁRMIT jelenthet. van akinek szerencséthoz van akinek nem. ugyhogy nemtom mi a fura abban a számban. Én a 67-re lennék kíváncsi, hogy nállam mitjelent. de ezek szerint is ÁTLAGBAN, vadbarmok vannak. Ha nemtudod a választ, akkor ne is irj, spórold meg magadnak az időt..
2008. júl. 8. 18:53
 10/20 anonim válasza:
86%
Nem írtad, hogy csak olyan emberek írhatnak akik hisznek benne és fő hobbijuk vagy szakmájuk a számmisztika. Azt, hogy azt akarod látni, csak annyit tesz, mindig felfigyelsz rá, nem pedig magától jelenik meg. Ennyi. Láthatod, hogy ÁTLAGBAN nem számmisztikusok járnak ide, de nem is biztos, hogy vadbarmok. Te magad írtad utólag, hogy épeszű választ vársz. Nos, szerintem ez az épeszű válasz ami az előző. Én a véleményem írtam, ahogy még páran. És ne írd, hogy tartsd meg magadnak, mert akkor minek írsz nyílvános helyre, akkor tartsd meg magadnak te a kérdést. Várható volt, hogy nem csak azok írnak majd akik hisznek benne, és kenik-vágják a témát, főleg mivel nem is írtad, hogy ez feltétel. Más idejével pedig csak akkor akarj spórolni, ha már te is tudsz a sajátoddal, pl elfelejted ezt a számot. Ha nem tetszik a válasz menj el valami kuruzslóhoz aki majd bead valami hülye szöveget és jól lehúz pénzzel. Nem az első válaszoló vagyok, de egy ártatlan poén után sem kell mindjárt bunkózni. Vadbarmozni meg plána nem, mivel téged sem hülyézett le senki, pedig megtehetném, mivel szerintem a számmisztika baromság, és ezzel valószínűleg nem vagyok egyedül.
2008. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!