Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ajánlana vki valami ilyesmi...

Ajánlana vki valami ilyesmi lehetőséget?

Figyelt kérdés
Láttam tv-ben ezt a jósműsort, konkrétan ezt a Mystic nevű jósnőt, és én eléggé kételkedek ezekben a műsorokban, hogy azon felül hogy mekkora bevétel,vajon mennyire igaz? Szeretném minden esetre megpróbálni, és beszélni egy hasonló jóssal, mert elég sok rossz történik velem és a családommal, ez életem legnehezebb éve. Tud valaki ajánlani olyan személyt akivel így, internet segítségével tudnék beszélni? (amik vannak ezek a fizetősek neten, azokat átverésnek gondolom,így személyt keresek!)

2012. júl. 27. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

(János utolsó mondatai a Jelenések könyvéből)

Hamarosan eljövök és magammal hozom a jutalmat, hogy megfizessek kinek-kinek cselekedete szerint.

Én az Alfa és Omega vagyok, az első és az utolsó, a kezdet és a vég.

Boldog, aki megmossa ruháját (a Bárány vérében)!

Joga lesz az élet fájához, és a kapukon át bemegy a városba.

A kutya, a varázsló, a parázna, a gyilkos, a bálványimádó és mind, aki hamisat szeret és tesz, kinn marad.

2012. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kössz...
2012. júl. 27. 13:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt jól gondolod, hogy a ezotévés "mágusoknak" annyi közük van a mágiához, mint a birkapásztornak az agysebészethez. Halálpontos jóslás nem létezik, illetve nem olyantól, aki segédeszközökre szorul. De az igazi jósok is gyakran tévedhetnek, illetve tudják, hogy a valóság, az idő több szálon fut, minden döntéseddel újabb lehetőségeket teremtesz vagy veszítesz el. Neten át jósolni gyakorlatilag lehetetlen, ehhez személyes jelenlét kell.
2012. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen .értem is én ezt. De nem ismerek senkit aki ezzel foglalkozik, és gondolom nagyobb városokban ha keresnék valakit jó sok pénzt elszednének :/
2012. júl. 27. 14:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha logikusan, hideg fejjel átgondolod a témakört, amivel kapcsolatban jósoltatni szeretnél, az sok támpontot nyújthat. Végső esetben mondanám, hogy jósolj magadnak, de ha elfogult vagy, akkor az megint nem megoldás.
2012. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát,magamnak nem hiszem hogy hiteles jóslatot tudnék készíteni.
2012. júl. 27. 15:06
 7/19 anonim ***** válasza:
De, mindenki tud jósolni. Ha gyakorolsz, akkor ingyen jósolhatsz magadnak bármikor. Csak ne vidd túlzásba. Ehhez nem kell külön érzék vagy képesség (jól jön, de nem feltétele).
2012. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Te is szoktál? Csak hogy van-e vmi tanácsod vagy tapasztalatod?! :)
2012. júl. 27. 15:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Túlzás, hogy szoktam. Pár éve elkezdett érdekelni, és akkor tanulgattam, és rendszeresen pakoltam a kártyát. Manapság fél évente vagy évente rakok ki egyet, ha valami fontos döntés előtt állok. De nem arra alapozom a döntésem, a kirakás csak megkönnyíti azt. Ha nem hülyeségekre rakod ki, és nem állandóan, és beleveszed azt is, hogy a tetteidért csak te felelsz, akkor egész sokat tud segíteni.
2012. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Értem,köszi! Régebben sokat használtam a Müller Péter féle Jóskönyv című könyvet. De ahhoz tényleg le kell ülni és minden mondatot át kell gondolni,hogy meg lehessen érteni és helyesen értelmezni az adott szöveget.
2012. júl. 27. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!