Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek István jósról?

Mi a véleményetek István jósról?

Figyelt kérdés

Szerintem olyan jó fej és jóképű. Ő a példaképem.

Itt egy kép róla: [link]



2012. aug. 4. 14:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
45%
Ő egy bűnös :D, akkor jó példaképed van
2012. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Sütött a képernyő mikor megnyitottam a képet. Ha pasi vagy kezdj ki vele nyugodtan :P

Amúgy meg ki a faxom az a István jós?

2012. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Egy igazi jós, aki megmondja a jövőt ellentétben a sok csalóval. Kikezdeni nem fogok vele, mert nem vagyok meleg.

Első te meg ne szidjad, sokkal jobb ember, mint amilyen te valaha is leszel. Arra áldozza az idejét, hogy segítsen másokon...

2012. aug. 4. 14:50
 4/39 anonim ***** válasza:

Szerintem halak a csillagjegye. Szerintem nem az idejet aldozza, hanem penzt keres, ha kap erte egyaltalan. Mert a kepe alapjan ingyen josol szerintem. Szerintem ö artatlan, mert szerintem nem tudja, hogy a jövöt magunk alakitjuk, ezert nincs mit josolni.

Nekem nem az esetem külsöre. A kep alapjan jopofanak mutatja magat, biztosan vicces ember, de szerintem hangulatember, akinek hol jo, hol kevesbe jo a hangulata. Mivel elvezi a munkajat (hobbinak tekinti szerintem), ezert josolas közben eleve jo kedve van.

Szerintem.

2012. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
nemtom kiez
2012. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
szájba rúgnám őt is mert egy csaló, szvrházi banda az egész. én valódi csillagász vagyok távcsővel stb sajnos sokszor kerülök olyan helyzetbe amikor egy szín alá vesznek ezzel a sok tetőládával. igazándiból ők elég rafinált emberek (valószínűleg származásukból adódóan) mert tudják,hogy az emberek segg hülyék és felhívják őket jó pénzért. mind azt mondja ,hogy 10000xszeres energiáva segítenek meg stb. kérdezem én mihez képest 10000szeres energiával ?? ha megkérdezném tőle,hogy mi a mozgási energia képlete nem tudná megmondani. tőlem akár higgy bennük ha akarsz csak a többi embertársadat ne fertőzd a hülyeségeddel.
2012. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ne szídd István jóst! Ő egy nagyszerű ember. Előbb beszélj vele és utána mondj véleményt.
2012. aug. 4. 16:00
 8/39 anonim ***** válasza:
még a látványa is elég annak a cicafiúnak nemhogy még beszéljek is vele xD
2012. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Nagyon kis pajkos mosolygása van...
2012. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

János Jós egy kiborg, aki valószínűségi számítások alapján "jósol", miközben csendben előkészíti a terepet a Zorg hatalomátvételnek - tehát a plejádok fizetik azért hogy belülről bomlassza a társadalmat.

Szerintem.

2012. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!