Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek István jósról?

Mi a véleményetek István jósról?

Figyelt kérdés

Szerintem olyan jó fej és jóképű. Ő a példaképem.

Itt egy kép róla: [link]



2012. aug. 4. 14:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te pedig inkább olvasd ezt,mint hogy álmodozz Istvánról aki egy csaló,amint megemlítettem,bűnös,jóslás az jóslás,nem pedig jövendölés. Ha ő tényleg jós,mondja meg,mikor fogok felkelni holnap. Minek a jóslás? Ha én tudom hogy mikor fogok felkelni holnap,és gyorsan máskor kelek fel,akkor már nincs értelme ennek.Mivel nem következik be a jóslat.

Inkább olvasd az Ó-Újszövetséget,abból megtudhatod hogy mit cselekedj. Én eddig igazat mondtam ennél a témában,de te csak hazudsz ami bűn.

2012. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Elmebetegnek tűnik számomra.

Szerintem ő meleg amúgy, az nem betegség, nem erre értem, de amúgy is egy kicsit zizzentnek tűnik.

2012. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Megnéztem a képét, mert lövésem sem volt ki ő.

Kirázott a hideg tőle... Szó szerint. Nem azért mert hominak néz ki, hanem számomra rémisztő a kisugárzása. Brrrr.

2012. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Meleg, nem meleg, tényleg elég sunyi a nézése.
2012. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 zsoltibc válasza:
Anyám barátnőjének eggyik ismerőse és MELEG !!! NÉZZÉL RÁ
2012. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ha hazavinnem, es bemutatnam, mint az uj fiumat, elsö pillantasra anyu azt mondana: "ez egy szelhamos, latszik rajta!".

Anelkül, hogy barmit tudna rola, plane a "foglalkozasat".:)

2012. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 rda85 ***** válasza:

első blikkre homár


másodikra is az


viszont megjósolhatná a szombati lottószámokat, igazán önzetlen cselekedet volna

2012. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Kerdezd mar meg töle a szeptemberi idöjarast, akkor megyünk nyaralmni es ehhez igazitanam az idöpontot!
2012. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Del-Europaban, a Földközi-tenger partjan erdekel az idöjaras.
2012. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!