Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek beválik?

Szerintetek beválik?

Figyelt kérdés

Az astronet oldalon jósoltattam. Elég jó viszonyba lettem két fiúval és gondoltam megkérdezem a jóst, hogy csak kiakarnak használni, vagy nem. Azt válaszolta, hogy érhet még nagy csalódás...

Szerintetek?

Eléggé elbizonytalanodtam a fiúkkal kapcsolatban.


2012. aug. 24. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hinni a jósoknak, ők abból élnek, hogy becsapják az embereket. Egyszerűbb azt mondania, hogy csalódás ér, mert vagy igaza lesz és akkor elhiszed, hogy tényleg jós, vagy nem lesz igaza, de akkor nem fogsz arra figyelni, mert boldog leszel.
2012. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz igaza... :)
2012. aug. 24. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Interneten keresztül kizárólag csalókkal találkozhatsz. Szemtől szemben is jobbára azokkal.
2012. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne az ezotériától keress választ komoly kérdésekre. A szerelem nehéz mezsgye, ezt el kell fogadni. A jósok és társainak pont az a módszerük, hogy könnyű segítséget ígérnek, majd ők megmondják neked a válaszokat a kristálygömbjükből. De ez színtiszta átverés. Ne hallgass vadidegen senkikre!
2012. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

érHET még nagy csalódás.

Feltételes módban fogalmazott, vagyis 50-50% esélyt ad, hogy csalódsz vagy nem. Egy matematikus, egy pszichológus, egy barát is simán ugyanezt mondja.

Emberismerettel könnyen eldöntheted, ki akarnak-e használni. Egyszerűen abból, hogy mennyire figyelnek rád, törődnek veled.

2012. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!