Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Honnan jöhetek rá mit akarok...

Honnan jöhetek rá mit akarok az élettől, hogy tovább, merre lépjek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom a helyem jelenleg az életben.Nem tudom mit akarok kezdeni magammal,mi tenne boldoggá,és hogy mit csináljak a jövőben.

2012. aug. 26. 03:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok : (
2012. aug. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogyan tovább *
2012. aug. 26. 03:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress sokfelé sok mindent. Amihez motivációt érzel, azt érdemes kicsit mélyebben kipróbálni, és ha aztán is érzed a motivációt, akkor az olyan dolog amit érdemes csinálnod. Én is így jártam. Azt hittem hogy vadgazdamérnöki főiskolai kar majd de jó lesz nekem mert állatokkal és növényekkel foglalkozhatok, de mikor mélyebben belementem kiderült hogy nagyon nem. Elkezdtem okj-s képzéseket nézegetni, és megláttam a könyvkereskedelmi iskola hirdetését, egy éves képzés volt, szerettem olvasni, kipróbáltam. Már iskola mellett elkezdtem dolgozni egy könyvesboltban, mert annyira jó kollégákat találtam, és annyira jól éreztem magam a könyvek között. Nézz körül, hátha te is tudsz tanulni olyat, ami megfogna, ha nem, akkor hátha akad olyan munka ami felkelti az érdeklődésedet. Ami felkelti azt érdemes kipróbálni, legfeljebb ha hosszú távon nem jön be, akkor keresel mást.
2012. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogyan! Minél inkább rá akarsz jönni, annál inkább eltávolódsz a választól. A hétköznapokban rengeteg jel van, rá fogsz jönni idővel. Csak az a lényeg, hogy ne keresd a választ.
2012. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy, mit csinálsz? Dolgozol már, gimis vagy, esetleg egyetemista?

Ezeket tudni kell ahhoz, hogy valamennyire válaszolni lehessen a kérdésedre.


Amúgy én is nagyon hasonló helyzetben vagyok, bár nekem megvan a sulim és tudom is mit fogok dolgozni, mégha nem is leszel tőle teljesen boldog de kezdek rájönni, hogy ha az ember túl sokat gondolkodik ilyeneken akkor jobban eltávolodik a valóságtól és csak a saját életét nehezíti meg.

2012. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!