Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az miért van hogy gyakran...

Az miért van hogy gyakran álmodom azt hogy az egész családom űrlény és mikor kiabálni akarok álmomban akkor egy árva hang sem jön ki a számon? Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túl sok ufos filmet néztél ? Vagy a valóságba nem annyira ismered a családodat, és nem tudsz velük kommunikálni, tudat alatt meg így vetíted le ...... sűrűn álmodod ezt ?
2012. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen nagyon gyakran úgy hetenként 1x.
2012. júl. 29. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Lehet le kéne állnod a szintetikus drogokkal...
2012. júl. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok...
2012. júl. 30. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:
hetente 1x lehet elrabolnak az ufok, olvastam már ilyenről, valaki nem is emlékszik rá , valaki csak homályosan mintha csak álom lett volna....
2012. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szerintem nem UFO - rablásról van szó de lehet, hogy tényleg 1-2 űrlényes film mélyebb emlékeket hagyott hátra ezért álmodsz róluk. Ebben a korban pedig már kezdődik a konfliktus kezd a gyerek saját maga gondolkodni, egyfajta "lázadás". Ha esetleg volt 1-2 űrlényes film amire jól emlékszel (vagy a kedvenced), vagy maga az elmélet érdekel, hogy léteznek... ezért lehet, hogy gyakran álmodsz róluk.

Velem is ez történt, vagyis űrlényekről álmodtam állandóan majd pedig egy csajon kezdtem el gondolkozni és utána vele álmodtam. Néhány hónappal később pedig egy felvételi jött amire egy csomót gondoltam ezért álmodtam állandó rendszerességgel róla. Amire sokat gondolsz az beleéghet a tudatalattidba (nincs semmi hókuszpókusz ez természetes) és a tudatalatti felel az álmainkért.

2012. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom én nem vagyok ilyen star warsos kocka viszont hiszek a földönkívüliekben mert elképzelhetetlen hogy egyedül lennénk mert az univerzum hatalmas. ja, és van mikor ufokról álmodok általában álmomban mindig mikor megjelennek az égen olyan erős lesz a gravitáció hogy mindenkit a földre kényszerít még engem is én nem tudok felálni. Ezt is kb 2 hetente álmodom, lehet valami jelentőssége vagy csak szimplán visszatérő álom?
2012. júl. 31. 23:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Régebben a technokolgőzös technikaórák után úgy képzeltem, tudok repülni a bicajommal, mint az E.T. filmben a gyerekek. Néhány ambulancián eltöltött alkalom után rájöttem, hogy ez nem az én sportom. De talán még Batman lehet belőlem...
2012. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem súlyos, hogy a családodról van visszatérő rémálmod, de azért érdemes elgondolkodni rajta. Kb. 2 éve én is meg akartam őrülni egy hasonlóan tébolyult visszatérő álomtól (rongybabák - de hagyjuk, tényleg). Hosszas agyalás, és pár hónap után viszont eszembe jutott egy gyermekkori emlék, amit már régen elfelejtettem, de így utólag is elég borzasztónak tűnik. Miután ezt valahogy helyretettem magamban, megszűnt a rémálom is. És remélem, soha többé nem jön vissza!
2012. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én nemálmodom azt hogy a családom ürlény, de olyan 5 éve néha még mostis énis hasonlót álmodok én azt hogy jön egy rabló és mikor én segítségért kiabálnék nekem se jön ki hang a torkomon nemtudom ez mért lehet...
2013. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!