Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti miért nem hisztek vagy...

Ti miért nem hisztek vagy éppen nem hisztek a világvégében?

Figyelt kérdés

Tegnap három kollégámmal erről beszélgettünk. Mindannyiunknak az a véleménye,hogy 2012 is éppen olyan lesz,mint amilyen 2000 vagy 2001 volt. Valami miatt nekem az az igen erős megérzésem,hogy idén IS elmarad a világvége, nem tudom pontosan megmagyarázni miért,se alátámasztani mindenféle tudományos magyarázattal,egyszerűen csak rengeteg ötletem és terveim vannak a jövőre nézve,amiket mindenképpen szeretnék megvalósítani.

Sok ember beszél pólusváltásról,valamiféle nagy változásról, a maja naptárról és a sok "véletlen egybeesésről",ami mind-mind azt bizonyítja,hogy december 21-én történik valami.

Persze már annyi helyen olvasom ezt, hogy néha magam is elhiszem,de igyekszem abba beleélni magam,hogy december 22-én ugyanúgy ébredek majd fel,mint az év összes többi napján. :D

Ti hogyan gondolkodtok erről a dologról? Nektek mi a megérzésetek, miért gondoljátok,hogy lesz vagy hogy éppen nem lesz világvége? Elsősorban azoknak a véleménye érdekel,akik ezt egy hétköznapi ember gondolkodásának szintjén látják,nem reptoid-fanok és űrlényekkel kommunikálók véleménye érdekel.


2012. aug. 31. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Én egész sokáig hittem, hogy 2012 december 21.-én eljönnek a reptoidok és világ vége lesz, de mióta tudom, hogy a loúk ellenük fognak harcolni, azóta nem aggódom.
2012. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez már nem is tudom hányadik világvége lesz, amit megjósoltak... De amúgy sem hinném el, meggyőzőbb érvek kellenének. Lehet, hogy a majáknál aki írta a naptárt csak elfelejtette folytatni... :D
2012. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 x) ***** válasza:
100%

Azért nem hiszek benne mert egy világvége nem egyik napról a másikra történik. Valószínűtlennek tartom hogy 21-én csak úgy egyik percről a másikra eltűnünk. Ha valami elképzelhető ok miatt lenne világvége akkor arról már tudnunk kéne. Tehát egy pólusváltás nem úgy történne hogy egyszer csak fejjel lefelé ébredsz. Vagy egy bolygó / meteor becsapódását már régen észleltük volna, ha a NASA vagy nagyobb űrkutató egységek el is titkolnák, 4 hónappal előre már az amatőr csillagászok is láthatnák. Egy földrengés vagy szökőár jöhet még szerintem szóba, de az nehezen lehet akkora hogy az egész Földet elpusztítsa, ha meg mégis annak vannak előjelei.

És ami a legjobban meggyőzött róla hogy semmi nem lesz az az itt zajló trollkodás. Az hogy a reptoidok beépültek a kormányba meg hogy a Hold egy idegen támaszpont és hasonlók. Ebben tényleg hisz valaki?

Abban hiszek hogy majd egyszer a Föld élhetetlen lesz, de az nem 2012-ben fog bekövetkezni.

2012. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy a bolygónk egyszer élhetetlen lesz, vagy mi kipusztulunk,emberek, szinte 100%-ra veszem. nincs olyan faj, amely örökké fennmaradna, ahogy olyan naprendszer sem, ami nem pusztulna egyszer el.nem tartom kizártnak, hogy akár 1 hét múlva belénk csapódik egy meteorit vagy kisbolygó. lényegében a "világ vége" (azért írom macskakörömben, mert nem a világ, hanem a bolygónk vagy környezetünk vége lesz) mindenképpen be kell, hogy következzen, és ez megtörténhet akármikor. de abban én sem hiszek, hogy ez idén lenne. a pólusváltást nem tudom elképzelni, mint probléma, az mindig megtörténik, és folyamatos változás. nem egy pillanat műve. pont nemrég olvastam erről egy cikket, hogy most is folyamatosan csúszik a pólus. nem akarok annyira belemenni a számokba, mert nem emlékszem, de asszem 10évente centikben (10? talán) mérhető a változás. lehet hülyeség, mert tényleg nem emlékszem, de elég nagy szám volt ahhoz képest, amit gondolnék. tehát a pólusok nagyon lassan fel fognak cserélődni, igen.
2012. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi jelentősége nincs a világvégének számomra. Lehet, hogy egyszer lesz az életemben, lehet, hogy nem. Valószínűbb, hogy nem. De ha holnap lenne, akkor sem esnék kétségbe és nem érdekelne jobban mint egy várható, elkerülhetetlen esemény. Mint mondjuk a hétfő reggeli munkakezdés.
2012. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Világvége nem lesz, de belépünk a Vízöntő jegyébe és hatalmas változások lesznek, pozitív értelemben. Minden pozitív lesz.
2012. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Antimod ***** válasza:
100%

Miért lenne vége a világnak? Ezt a világot nem azért teremtették, hogy elpusztuljon! Lehetnek változások, de vége nem lesz.

Sokan azt tekintik a világ végének, ha kipusztul az emberiség. Attól a világnak még nincs vége!

Szerintem az emberiség sem fog kipusztulni, bármi történik is.

2012. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok! :D Érdekes ezeket a teóriákat olvasni,és mindegyik nagyon tetszik! Egyet is értek velük,egytől-egyig! Remélem egyszer majd többen leszünk olyanok,akik ezen a szinten gondolkodnak 2012ről és december 21ről,nem pedig egymásra frászt hozó és egymást bepánikoltató szinten! :D
2012. aug. 31. 14:08
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok a kedves dél-amerikai naptárkészítő kisiparosok egyszerűen megunták a naptár készítést, és eldöntötték, hogy megszívatják a következő generációkat, és benyögik ezt a 2012. dec. 21.-ei világvége sztorit. Most ott pipáznak az örök vadászmezőkön/mennyországban/vallhallában/kánaánban/nirvánában/vagy amiben hittek, tök mindegy és jókat röhögnek az embereken, akik elhiszik ezt a kis tréfát, amit pusztán unalomból követtek el. Egyszóval: nemleszvilágvégeidénsem.
2012. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mellesleg, már csak azért is nem lesz világvége, mert 2013 július 26-ig kell visszafizetnem a hitelem, és ezt úgysem úszom meg! XD

2012. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!