Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a 2012 es világvégé...

Ben Mickering kérdése:

Ti hisztek a 2012 es világvégében? És hiszek. ( légyszi ne írjatok támadó válaszokat) Szerintem a világvége nem azt jelenti hogy felrobban a föld vagy ilyesmi hanem vagy jó irányba vagy rooszba változik a világ!

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Akkor, ha én is azt hiszem, hogy a világ vagy rossz, vagy jó irányba változik, .......akkor én most hiszek a világvégében?
2012. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
NEM! De a világ biztos változik,mert eddig is folyamatosan változott,vagy jó vagy rossz irányba!
2012. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Amikor ezt a maják kitalálták, még bőven azt hitték, hogy a Föld szélén le lehet esni...
2012. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Akkora hülyeség mint az állat,III.világháború után lesz a világvége. Na ne mondjátok hogy nem tudtátok hogy nem volt még II.világháború,mielőtt mind ez megtörtént,harc volt a mennyben Mihály és angyalaival,és legyőzték a Sátánt és letaszították a Földre. Adolf Hitler nem a földről jött,hanem a mennyből.Hitler tudta mi volt a feladata,42 hónapig kellett uralkodnia II.világháborúban.De a történelem a II.világháborút rossz napra nevezték el. Mivel március 15.-én kezdődött Hitler uralma.Ami 42 hónapig tartott.Majd miután a fél órás csönd a mennyben eltellik,azaz 30 év.Ami 1999-re lett vége.Eljött a hatszázhatvanhat a mennyből.Akinek a nevét kell majd viselnünk,aki viseli a nevét,vagy nevének számát(Grand Ray,666) az az Isten színe előtt örökké szenvedni fog a tűzben.A hatszázhatvanhat már lehetséges hogy 13 éves.Mongol lesz.5 év múlva mindenképpen a Meteor belefog esni a tengerbe.III.világháború meg 10 év körül várható.De aki hívő,és bizonyságot tesz Istenről és nem hordja a fenevad nevét,vagy nevének számát,megöli a fenevad,vagy a fenevad szobra,akit életre kelt a fenevad.

Ez a fenevad,a második fenevad.

S ez itt a titok,akinek van esze,számítsa ki a fenevad számát,mivel emberi szám:666 :D

2012. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
Lassan külön kategória kell ezeknek a kérdéseknek...
2012. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Már kezd az agyamra menni ez a világvége téma. Annyira szeretnétek hogy vége legyen a világnak? Aki nem szeret élni, annak nem muszáj meg várni a világ végét. 2012 december végén olyan jót fogok röhögni sok emberen,jééé már harmincegyedike van és még élünk? Na mi van?
2012. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
18%
Nem.....
2012. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
A világVÉGE nevében is benne van, hogy kész, vége, nincs tovább. A változás az egy egész más dolog. Az elég nagy hülyeség, hogy majd dec. 21-én csiribí csiribá, megváltozik a világ. A világ a kezdetektől fogva folyamatosan változik, semmi köze ehhez egy rég kihalt nép naptárának.
2012. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
Nem világ vége lesz hanem reptoid invázió! Hát nem lehet felfogin???
2012. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
52%
Én is úgy gondolom, hogy nem lesz the end de azon nagyon röhögnék ha mégis és mindenki mondta oooo neeeeem nem lesz ilyen hülyeségeket aztan meg nagy EPIC FAIL Xdxdxdyddxxd
2012. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!