Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Honnan tudhatta a jós, hogy...

Honnan tudhatta a jós, hogy rossz az anyagi helyzetem?

Figyelt kérdés
Én nem mondtam neki semmit, armani cipő, dolce&gabana napszemüveg, puma polo, volt rajtam, honnan tudhatta?
2012. szept. 2. 15:10
1 2
 11/17 Antimod ***** válasza:

Ez így elég kevés, ha mindössze ennyivel lepett meg.

Mást nem mondott, ami "üt"?

2012. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 yossarian44 ***** válasza:
Ember, az ország nagy részének anyagi problémái vannak. Ehhez nem kell jósnak lenni, elég tippelnie egyet, aztán vagy bejön, vagy nem, de hát ha anyagi problémára tippelsz manapság, az inkább bejövős.
2012. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 chrishu ***** válasza:
Ember... Magarországon élsz és nem vagy politikus!
2012. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 chrishu ***** válasza:
*Magyarországon
2012. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha eredetiek lennének akkor le tudnád írni a nevüket. + aki anyagi dologról kérdezi őket azok mind nem gazdag emberek. Mert ha gazdagok akkor tudják, nem kérdezik...
2012. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1, gagyi cuccaid vannak

2, elmentél jóshoz ami alapból tükrözi az ember értelmi szintjét

3, valószínűleg a beszédstílusod és a viselkedésed miatt is lehet erre következtetni

4,armani cipő,dolce szemüveg puma póló? hát ki vesz fel ilyen egyszerre ilyen márkájú ruhákat?aki mutatni akarja a másiknak,hogy jól él és megengedheti magának a márkás ruhákat...pedig ez nem így van!

most így ebből az egy mondatból ezekre tudtam gondolni,de biztos van még valami amit a drága sarlatán barátunk észrevett rajtad és ezzel sikerült elhitetnie veled,hogy látja a dolgokat!ahelyett,hogy ilyen szarokra költöd az amúgy is kevés pénzed,vegyél magadnak inkább önismereti és motivációs könyveket!olvasgasd őket és keress jobb állást,vagy vállalj még egyet!amúgy az öltözködéseden is változtass,felejtsd el a gagyi cuccokat!csak magad égeted be,mert a hülye is látja hogy utánzat mindegyik!vegyél c&a-ban ruhákat,takkoban és ilyen helyeken.én is ott vásárolok,mert olcsó és jó minőségű ruhák vannak.pedig megtehetném,hogy 10-ért vegyek gas vagy akármilyen pólót...régen ezt csináltam,de rájöttem,hogy teljesen felesleges!hidd el nekem,kb egy autó árát elköltöttem ruhákra.gas volt a kedvenc márkám,törzsvásárló voltam.hallgass rám!

2012. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bocs az értelmetlen mondatért,csak belejavítottam és van amit nem töröltem ki!
2012. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!