Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ettől rosszra fordul minden,...

Ettől rosszra fordul minden, vagy lesz vmi balszeréncsém?

Figyelt kérdés
A neten jósoltam magamnak tarot kártyával,és igaz amit mutat.Mert a jelenről is az igazat mutatja.Csak máskor olvastam hogy jóslás közben se a kezünket,se a lábunkat nem szabad keresztbe tenni.Nekem meg megszokásból a lábaim keresztbe voltak.Ez befolyásol valamit?
2011. nov. 15. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
igen. így most már mindent tönkretettél :( sajnállak
2011. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám hogy én jósnőnél voltam. és nem mondta h ne tegyem keresztbe a lábam :D A netes jóslás nagy kamu, az hogy meg az igazat mutatja...szerintem minden ember életében vannak olyan vagy hasonló dolgok amiket neked is elmondott..szval ne higyj ezeknek. Ha nagyon akarsz, inkább az asztro showt hívd fel
2011. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De csak akkor volt így amikor a párkapcsolatról jósoltam,az anyagi helyzetnél már nem volt keresztbe.Akkor az anyagi helyzetemet is tönkre tettem?Lehet ez ellen valamit tenni?
2011. nov. 15. 22:12
 4/5 _Jessy_ ***** válasza:
86%
"netes jóslás nagy kamu..." melyik nem az?!? A jóslatok 50%-a se jön be, ami azt jelenti, hogy a jósnő mondott valamit, és vagy bejön, vagy nem. De jósolni én is tudok: ha nem hívod az astro show-t, akkor lesz pénzed, pontosabban marad :D És ez 100% ;-)
2011. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

A keresztbe rakott láb jóslás közben karrierben sikert hoz, ha reggel 9kor vagy 11kor kezdődik a munkaidőd és páros irányítószáma van a munkahelyednek, viszont magánéletben balszerencsét okoz, általában szürke színű házikedvencek halálát.


Biztonság kedvéért egy valódi telejósdában kérj univerzumenergiát.

2011. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!