Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ismer valaki igazi jósnőt?

Ismer valaki igazi jósnőt?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne a segítségére.


Kíméljenek meg a fölösleges kommentektől az ironizáló, és magukat "hozzáértőnek" tartott unatkozó, és materialista "nagytudásúak"..


2012. jún. 30. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, jósnők nem léteznek csak a gyerekek riogatására találták ki őket pl ha nem akarnák elvégezni a házimunkát.
2012. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
jósnő nem létezik ! ez csak az emberek lelkivilágának támasz nyugvást... (lelki ismereted bűne csökken...) szart se érsz a jósnővel ha úgy érzet átok van rajtad akkor menj templomba és gyónj meg(istenbe hidj ne az ilyen kreténekben akik a pénzedet kérik el)... a jósnő meg feldughadtja magának a kártyáját meg a gömbét is -.-"
2012. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gondolkoztál már azon hogy kinek a dogmatikus vallását követed?

Csak nem annak az inkvizíciókban gazdag őrült szektáét akiknek csak a pénz, és a hatalom számít, akik ártatlan emberek millióit kínozták meg, és ölték meg több ezer éven keresztül "isten" nevében....

A bibliát pedig szintén saját kényük kedvük szerint felhasználva az irányítás kedvéért.

A spiritualitás az egyetlen út, csak arra meg nem mindenki elég érett köztük lehet én sem..

2012. júl. 1. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Lilia sztem jó.
2012. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mustafa33 ***** válasza:
igen
2012. júl. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
itt keresgélj: [link]
2012. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom de igazi jósnő pont annyira létezik, mint a repülő spagettiszörny vagy a csillámf*sz láma.
2012. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy igazi jósnőt,tarot kártyából jósol és nagyon sok ismerösömnek segített már és nekem is:)

[link]

2012. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Maya9899 válasza:

Én ismerek egyet, aki nagyon jó! És nem humbuk

Annyit ker el amennyit rá szansz, és csupa igazságot mondd

miskolc vasgyar Judit a neve interneten meg találod :)

2019. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!