Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a kártya joslásban?

Ti hisztek a kártya joslásban?

Figyelt kérdés
A növérem sejtette hogy megcsalja a barátja és kirakta kártyábol hogy tényleg megcsalja (ért hozzá) ki is derült hogy már egy fél éve csalta öt. Most pedig nekem rakta ki, én teljes mértékbe bizok benne és ös is állitja hogy nem csal meg tudom hogy szeret. A távolság viszon elég nagy szakadékot ás köztünk, mivel ö kint él Görögországban én meg itt :/ nem tudom hogy meg e kérdezzem tölle, félek hogy azzal csak butaságot csinálnék

2012. szept. 24. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Tudom, h van h működik ez, nem is akárhogy. ennek ellenére nem érdekel és nem tartom jónak. nem az h nem hiszek benne, mert tényleg működhet. de elutasítom az ilyet teljesen és nem ilyen módszerekkel igyekszem a jövőmet rendbe tenni, hanem én teszem meg rendesen azt, ami tőlem telik.
2012. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
(egyébként ez inkább vmi ezotéria kategóriába illene inkább)
2012. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha néhány papírlapból ezt olvasta ki valaki akkor az csakis úgy lehet, biztosan lehetetlen, hogy a nővéred esetében is csak véletlen egybeesésről van szó.
2012. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
48%

jól tud kérdezni, és figyelte a nővéred reakcióit

semmi misztika nincs benne

2012. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A növérem josolt nem a növéremnek valami jos :)
2012. szept. 24. 17:34
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Semmilyen jóslásban nem hiszek. Csalás mind.
2012. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2012. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
minden jóslás csalás és már elnézést de hülye aki nem veszi észre. nehogy ilyen hülye jóslásokkal elcseszd az életed
2012. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ezalor ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!


Vannak hozzáértő jósok és vannak kontárok. Aki tényleg ért hozzá, annak lehet hinni, de kevés az aki tényleg ért. Én a nővéredet nem ismerem, így nem tudom megmondani hogy mennyire ért hozzá.


De úgy gondolom, ez a kérdés nem a kártya hitelességéről szól, hanem arról hogy mennyire ismered a barátodat, és mennyire bízol benne. Ha bízol benne, akkor elhiszed hogy nem csal meg. Ha nem bízol benne, akkor az a kérdés hogy miért nem? Van okod hogy ne bízz?


Előbb utóbb el kell jutni arra a pontra hogy teljesen meg tudj benne bízni, vagy ha van titka, az kiderüljön. Egy olyan kapcsolat, amiben nincs tökéletes bizalom, nem stabil.



6-os és 8-as válaszoló. Nem tűnik fel mekkora hülyeség a részedről csalással vádolni azt aki SAJÁT MAGÁNAK jósolt? :D Vagy gondolod kicsalt magától némi pénzt saját magának? :D Feltételezem a húgának sem pénzért jósolt.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!