Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a kártya joslásban?

Ti hisztek a kártya joslásban?

Figyelt kérdés
A növérem sejtette hogy megcsalja a barátja és kirakta kártyábol hogy tényleg megcsalja (ért hozzá) ki is derült hogy már egy fél éve csalta öt. Most pedig nekem rakta ki, én teljes mértékbe bizok benne és ös is állitja hogy nem csal meg tudom hogy szeret. A távolság viszon elég nagy szakadékot ás köztünk, mivel ö kint él Görögországban én meg itt :/ nem tudom hogy meg e kérdezzem tölle, félek hogy azzal csak butaságot csinálnék

2012. szept. 24. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5%

Kedves kérdező!


A helyesírásod szégyenletes, fogalmazásod pongyola, a szöveged összességében hanyag és igénytelen. Erőltesd meg magad picit legközelebb és szégyelld magad.


A válaszom a kérdésre: nem hiszek a kártyajóslásban, sem másféle jóslásban. Csak arra vannak, hogy hamis reményt adjanak a hiszékeny és gyenge embereknek és levegyék a vállukról a személyes felelősség terhét, és persze jól lehet keresni vele.

2012. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ez már gonoszság :(
2012. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ebben csak a bolondok hisznek
2012. okt. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Teteje válasza:
hiszek ha fizetsz érte h jósoljak neked!
2012. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én nem hiszek benne , de hallottam ojat hogy ha valamiben igazán hiszel , akkor az befojásolhatja a történést is . És ez szerint példál ha feldobsz egy érmét , de amielőtt feldobnád kártyával megjóslod lehet hogy az eséj nem ötvenszázalék hanem ötven egy lesz . És ha kártyával jóslanak ha a kérdésre koncentrálsz lehet hogy nagyobb eséjjel jön ki az igaz .
2012. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!