Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan kell a jóskártyából...

Hogyan kell a jóskártyából jósolni?

Figyelt kérdés
Most légyszi ne azt írjátok, hogy ez egy hülyeség, aki annak tartja, az ne írjon ide semmit. Csak szeretném, ha valaki leírná, hogy tulajdonképpen hogyan kell ezt csinálni, hány lapot kell húzni, mit jelentenek, ilyesmi.
2008. máj. 17. 13:34
 1/2 anonim válasza:
75%
Nem írtad milyen kártyából szeretnél jósolni.Ez pedig attól is függ. Más a jelentésük, más a jóslás formája, stb. Lehet jósolni tarot-ból, cigánykártyából,...,akár magyarkártyából is. Én cigánykártyából szoktam, abból is sokféleképpen lehet jósolni-pl mikor konkrétan kérdezel vmit, van álatánosban, körbe kitevős ennek a neve szerencsekerék,stb. Itt a net, keresgess a Google-ben, és megtalálod a kártyák jelentését, találsz sokféle jóslás leírást, formát.
2008. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
61%

Szeritem nézz körül szakkönyvek után. Ha komolyan érdekel a téma, és komoly dolognak tartod, akkor gondolom nem gondolod, hogy ezt le hehet annyival rendezni, hogy húzz 8 lapot, és ami harmadikon szerepel, az majd akkor izé...

Ennél biztosan összetettebb a dolog nem gondolod?

2008. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!